Kokiu atveju Jums gali padėti X chromosomos testas?

  • X chromosomos testas gali būti atliekamas tais atvejais, kai dvi moterys nori patvirtinti ar jos turi tą patį biologinį tėvą ir tikrai kilusios iš skirtingu motinų. Jei jų X chromosomos profiliai atitiktų, tada būtų daroma išvada,  kad šios moterys turi tą patį biologinį tėvą.  
  • Tais atvejais, kai dvi moterys, kilusios iš tos pačios motinos, tačiau nori išsitirti, ar jos turi tą patį tėvą, taip pat galima atlikti šį testą. Tačiau, tai įmanoma tik tuomet, jei yra galimybė paimti motinos DNR mėginį. Taip yra todėl, kad pirmiausia turime nustatyti X modelį, kuris buvo paveldėtas iš motinos, tada mes galėsime palyginti antrąjį X modelį, kuris būtų pavedėtas iš tėvo. Tyrimo metu, gautas rezultatas  parodys, ar moterys yra pusiau seserys ( skiriasi vienas iš tėvų), tikros biologinės seserys ( abu biologiniai tėvai tie patys) ar visai nėra biologinio ryšio.

Kaip užsakyti DNR testą?

X chromosomos DNR nustatymo testą labai lengva atlikti namuose. Eikite į Užsakymų puslapį ir pasirinkite X- Chromosomos nustatymo testą 599 Eur.

  1. Patvirtinkite užsakymą, apmokėdami Jums pateiktą sąskaitą,  patogiu Jums mokėjimo būdu ir laukite DNR testui atlikti DNR mėginių surinkimo komplekto Skaitydami, mėginių rinkinyje rastą instrukciją, tai padarysite ypač paprastai ir greitai.
  2. DNR mėginius sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte.

Laboratorija, gavusi Jūsų mėginius, atliks tyrimą per  19-25 darbo dienas. Mėginių paėmimo puslapyje rasite visą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR pavyzdžius.