Prenatalinis tėvystės testas

Užsisakyti

Ar esate nėščia? Ar jums reikia tėvystės tyrimo nėštumo metu su nuline rizika? EasyDNA dabar siūlo savo išimtinę neinvazinį,  100% saugų nėščiųjų tėvystės testą, kuris suteikia tikslumo net  iki 99,9% , ar tiriamasis vyras  yra biologinis vaiko tėvas.
Šis tyrimas atliekamas tik mūsų atstovų klinikose. 

Vaisiaus lyties nustatymo testas

Užsisakyti

Laukiaties? Ar tai bus berniukas ar mergaitė? Sužinokite, atlikę mūsų siūlomą vaisiaus lyties nustatymo testą. EasyDNA siūlo netradicinį ir labai mokslinį kūdikio lytis prognozavimo DNR testą, kuris gali būti atliekamas nuo 9 nėštumo savaitės. Šis vaisiaus lyties nustatymo DNR tyrimas atliekamas akredituotoje laboratorijoje, iš kraujo mėginio (kraujas imamas iš piršto). Šio tyrimo tikslumas siekia 95% * 
* Tyrimo tikslumas yra 95% tiriant nuo 9 nėštumo savaitės.Laboratorija turi kokybės užtikrinimo programą, kuri nuolat stebi tyrimų metodus ir reagentų kokybę bei rezultatų tikslumą. Yra 5% paklaidos tikimybė, kuri yra priskiriama prie namų sąlygomis atliekamų testų ir vartotojų klaidų, pavyzdžiui, per anksti atliktas DNR testas, ar surinktas nepakankamas kiekis kraujo mėginio.

NIPT neinvaziniai Serenity tyrimai

Užsisakyti

NAUJIENA!  Nuo šiol NIPT Serenity tyrimu galima ištirti vaisiaus visų chromosomų trisomijas.

DAUGIAU APIE NIPT SERENITY 24 (spauskite čia)

NIPT SERENITY 24 PRISTATYMAS (spauskite čia)

NIPT neinvaziniai vaisiaus apsigimimų tyrimai, įvertinantys vaisiaus chromosomų trisomijų riziką.
Visoms moterims kyla pavojus pagimdyti kūdikį, turintį aneuploidijų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar šeimos istorijos. Specialistai rekomenduoja visoms moterims nėštumo metu atlikti prenatalinę patikrą, kad būtų galima įvertinti dažnų aneuploidijų pavojų.

Nauji, tikslūs ir saugūs NIPT Serenity tyrimai, atliekami Cooper Genomics laboratorijos (Anglija), pagal Verifi technologiją (Illumina, JAV) "pilno genomo sekoskaita", kas užtikrina didžiausią šio tyrimo efektyvumą įvertinant vaisiaus sveikatos būklę dėl chromosomų trisomijų.
Šių testų tikslas yra ištirti net 7-ias dažniausias chromosomines vaisiaus ligas (Dauno, Edwardso, Patau, Ternerio, Klainfelterio, trigubo X sindromo, XYY sindromo). Šis testas yra dar ir unikalus tuo, kad dėka naujų genotechnologijų yra galimybė užsisakyti papildomą paslaugų paketą ir iš to pačio kraujo mėginio ištirti 5-ių dažniausių vaisiaus mikrodelecinių sindromų (DiGeorge, Angelman/Prader-Willi, 1p36 delecija, Wolf-Hirschorn, Cri-du Chat ).
Didžiausias šių tyrimų privalumas, lyginant su kitais rinkoje esančiais panašiais NIPT tyrimais yra tai, kad pateikiamas aiškus atsakymas: Aneuploidija aptikta, aneuploidija neaptikta. Jokių rizikos laipsnių!
Šie neinvaziniai vaisiaus DNR tyrimai atliekami iš motinos veninio kraujo, nedidina persileidimo rizikos. Jie yra atliekami labai anksti nuo 10 nėštumo savaitės ir atsakymas pateikiamas per 5-7 darbo dienas, nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos.
Šie tyrimai atliekami tik mūsų atstovų klinikose. Visus kontaktus rasite čia.
Sprendimai dėl nėštumo negali būti priimami tik remiantis šio tyrimo rezultatais. Būtina pasikonsultuoti su genetiku.