DNAFit Dieta pagal genus

Užsisakyti

Neseniai,  genetinio mokslo naujovės atskleidė naujus ryšius tarp mūsų genų ir mitybos poreikio. Kad, įvykdytumėm, savo sveikatos ir organizmo keliamus tikslus, reikia padaryti labai svarbų sprendimą, kas geriausiai atitiktų jūsų unikalius genetinius poreikius. Padėdami jums suprasti, kaip jūsų genetinis profilis Jus veikia, DNAFit Dieta  suteiks Jums neprilygstamą įžvalgą ir žinių bagažą, siekiant padėti jums optimizuoti savo mitybą ir sudaryti individualią, tik jums tinkamą dietą.
DNR mėginiai šiam tyrimui imami iš vidinio skruosto epitelio ( seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimo rezultatus gausite vos per 15-20 darbo dienų.

Sportas pagal genus

Užsisakyti

Šis genetinis sporto testas suteiks jums galimybę, pažvelgti į jūsų unikalią genetinę sandarą ir padės jums pasiekti tikrąjį genetinį potencialą. Tai tapo įmanoma, dėl mokslo, paremto DNR tyrimais. Tik dabar mes galime jums pateikti treniruočių ir geros savijautos rekomendacijas, pagal jūsų genetinius rodiklius. Remiantis jūsų genetine sandara, pateikiame rekomenduojamas sporto  šakas, kurios leis pilnai išnaudoti Jūsų genetinį potencialą.
DNR mėginiai šiam tyrimui imami iš vidinio skruosto epitelio ( seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimo rezultatus gausite vos per 10 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Genetinio polinkio į 34 ligas testas

Užsisakyti

Naujiena, nuo šiol tiriame genetinį polinkį į 34 ligas, už tą pačią kainą 499 eur.

Genetinio polinkio į 34 ligas tyrimas (GPL34)  yra novatoriškas  tyrimas, kuris suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį į tam tikras ligas, įskaitant širdies ligas, vėžį, imuninės sistemos sutrikimus, cukraligę, senėjimo procesų sutrikimus.
Genetinio polinkio į ligas testas testas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrę jūsų genetinį profilį galėsime pasakyti ar turite polinkį vienai iš 34 tiriamų, dažniausių ir pavojingiausių ligų, ar didelė tikimybė realiai susirgti ir kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su kitų žmonių vidurkiu.
Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba.
Genetinio polinkio į 34 ligas atlikimo terminas 19-25 darbo dienos, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimas

Užsisakyti

Naujiena!!!

Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimas

Sužinokite daugiau apie savo vaikus, jau ankstyvoje jų vaikystėje. Tai jau yra įmanoma, atlikus naująjį  Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimą.

Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba, akredituotoje DDC laboratorijoje JAV.
Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimo atlikimo terminas 4-8 savaites, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
Tyrimo atsakymas pateikiamas anglų kalba.