Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

our vission 1

10 +

Metų patirtis

EASYDNA LT

Kompanijos tikslai ir siekiai

Kad kiekvienas mūsų klientas gautų kokybiškiausią DNR tyrimų paslaugą. Kad laiko tarpas nuo DNR mėginių pateikimo iki atsakymo gavimo, būtų kiek įmanoma trumpiausias. Kad kiekvienas klientas, turėtų lanksčias, DNR mėginių įsigijimo ir už juos apmokėjimo galimybes. Savo klientams, pateikti inovatyvius ir naujausius pasaulyje, esančius genetinius tyrimus.

Paslaugos

EasyDNA kompanijos atstovavimas
DNR mėginių logistika
DNR mėginių kompl. tiekimas
Infor specialistams apie DNR tyrimus suteikimas
Paskaitų organizavimas apie DNR tyrimus
Marketingas

EasyDNA – didžiausia ir žinomiausia tarptautinė genetinių tyrimų kompanija visame pasaulyje, todėl gali savo klientams pasiūlyti pačius novatoriškiausius ir pažangiausius genetinius tyrimus už patrauklią kainą.

Teikia įvairių DNR tyrimų paslaugas, nuo tėvystės nustatymo iki sudėtingų NIPT prenatalinių vaisiaus apsigimimo tyrimų.

EasyDNA patyrusi kompanija, genetinių tyrimų paslaugų sektoriuje, savo klientui pateikia tik kokybiškiausią produktą ir profesionalias paslaugas.
UAB „Purepro LT” turi pačius patikimiausius partnerius visoje Lietuvoje ( Atstovų kontaktai), taip pat bendradarbiaujama su LR teismais, sprendžiant teisminius ginčus, susijusius su tėvystės ar giminystės nustatymais ir dėl to yra rinkos lyderiai genetinių tyrimų srityje.