Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

our vission 1

10 +

Metų patirtis

EASYDNA LT

Būsimiems partneriamsDėl bendradarbiavimo prašome kreiptis: Komercijos direktorė Ilona Šinskienė Mob. tel.: (8-693) 79940 El.paštas: ilona@easydna.lt

Tikimės abipusiai naudingo ir malonaus bendradarbiavimo ateityje !

Norime pristatyti tarptautinę kompaniją EasyDNA, jos paslaugas genetinių tyrimų srityje, bei pasiūlyti bendradarbiauti abipusiai naudingomis sąlygomis.

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje. EasyDNA DDC laboratorija atliko jau daugiau kaip 500,000 DNR tyrimų. Laboratorija tarptautiniu mastu akredituota pagal ISO17025 ir A2LA standartus. Taip pat akredituoti tarptautiniais standartais pagal CAP, GBSI bei EU-U.S. Privacy Shield Framwork (Asmens duomenų apsaugos sutartis tarp Europos Sąjungos ir JAV). Lietuvoje, esame vienintelė kompanija bendradarbiaujanti su tokia stambia pasaulinio lygio tarptautine kompanija, kuri siūlo tokio tipo paslaugas. Laikomės diskretiškumo politikos.

EasyDNA kompanijos tikslas – turėti labiausiai išplėtotą ir kokybiškiausią DNR genetinių tyrimų paslaugų tinklą Baltijos šalyse ir visame pasaulyje.

Todėl kviečiame Jūsų kompaniją bendradarbiauti su pasaulinio dydžio tarptautine kompanija.

Beveik visi tyrimai atliekami iš skruosto epitelio ląstelių. Mėginių surinkimo komplektą su išsamiomis instrukcijomis, mes jums pateiksime. Apie atliekamus DNR genetinius tyrimus galite plačiau paskaityti šiame mūsų internetiniame puslapyje. Taip pat pasirašius sutartį, supažindiname personalą su visa reikalinga informacija apie EasyDNA siūlomus DNR tyrimus.

EasyDNA atliekami DNR tyrimai, kurie yra patvirtinti medicinos teismo eksperto galioja ir Lietuvos Respublikos teismuose. Papildomai klientams pateikiama teismo eksperto išvada, jei yra užsakyta ši paslauga.

Bendradarbiavimas su EasyDNA Jūsų kompanijai būtų naudingas ne tik finansiškai, bet ir iš marketinginės pusės. Kompanijas, kurios bendradarbiauja su mumis, mes skelbiame savo tinklapyje, kuris yra integruotas į pasaulinę EasyDNA tinklapių sistemą. Tokiu būdu, Jūsų kompanija būtų reklamuojama ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Tokia reklama ypač aktuali šiandien, kadangi nemažai lietuvių yra išvykę gyventi svetur.