Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Dėdžių tetų testas

10 +

Metų patirtis

EasyDNA LT

Dėdžių / tetų testas nuo 299€

Šis DNR testas nustato galimą statistinę tikimybę, ar tiriamas asmuo yra tiriamo vaiko, teta/dėdė. DNR tyrimo paslaugos kaina skaičiuojama vaiko ir vienos tetos ar vieno dėdės ištyrimui. Tačiau galima papildomai tirti ir daugiau asmenų, pavyzdžiui, antrą vaiką arba kitą tetą/dėdę. Šio tipo DNR tyrimas vadinamas dėdės DNR analizė. Terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos..

SVARBU: Įmonė negarantuoja užbaigtumo DNR tikslių giminystės ryšių nustatymo teste. Nėra įmanoma nuspėti galutinį rezultatą, kol testas nėra atliktas ar nepakankamai įtraukta žinomų tiriąmųjų į tyrimą. Įmonė negalės atlyginti nuostolių klientams, kurių giminystės testai neinformatyvūs.

Kai keliamas dėdės/tetos giminystės klausimas, rekomenduojame ištirti ir tiriamo vaiko, tėvo arba motinos DNR mėginius. Jeigu jų ištirti nėra galimybės, dėdės/tetos DNR tyrimas vis tiek gali būti atliekamas, tačiau rezultatai gali būti ne visiškai tikslūs.

 

Tyrimo rezultatai

Šio tyrimo rezultatas parodys tikimybę, ar tiriami asmenys yra biologiškai susijusių tarpusavyje. Laboratorija paprastai vertina taip, jei yra  daugiau nei 80% tikimybė, tuomet biologinė giminystės yra patvirtinama, o jeigu tikimybė yra mažesnė nei 20%, tuomet biologinė giminystė yra atmetama. Tokių tyrimų rezultatai negali būti visiškai prognozuojami iš anksto, ypač jei nėra tiriamas motinos DNR mėginys. Tyrime naudojant vaiko tėvo/motinos DNR mėginį, tikimybė gauti tikslesnius rezultatus padidėja.

 

 

Y chromosomos testas, tiriant tariamą dėdę ir sūnėną Kaina nuo 329 Eur.

Y chromosomos tyrimas  rekomenduojamas, jei  visi tiriamieji yra vyrai. Šis tyrimas atsakys tiksliai Taip arba Ne, ar tiriamieji dalijasi bendra tėvo linija. Rezultatus galima gauti  per 10-15 darbo dienas, nuo DNR pavyzdžių gavimo į laboratoriją dienos.