Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Dėdžių tetų testas

10 +

Metų patirtis

EasyDNA LT

Dėdžių / tetų testas nuo 299€

Dėdžių/tetų DNR testas nustato galimą statistinę tikimybę, ar tiriamas asmuo yra tiriamo vaiko dėdė/teta. DNR tyrimo paslaugos kaina skaičiuojama vaiko ir vienos tetos ar vieno dėdės ištyrimui. Tačiau galima papildomai tirti ir daugiau asmenų, pavyzdžiui, antrą vaiką arba kitą tetą/dėdę. Terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos..

SVARBU: Įmonė negarantuoja užbaigtumo DNR giminystės ryšių nustatymo tyrimuose. Nėra įmanoma nuspėti galutinį rezultatą, kol testas nėra atliktas ar nepakankamai įtraukta žinomų tiriamųjų į tyrimą. Tokiuose tyrimuose visuomet rekomenduojama įtraukti į tyrimą vaiko mamą, dėl tikslesnio galutinio rezultato. Įmonė negalės atlyginti nuostolių klientams, kurių giminystės testai neinformatyvūs.

Apie Dėdžių/tetų DNR testą

Dėdžių/tetų DNR tyrimas naudojamas, kai reikia nustatyti tėvystę, bet tariamo tėvo nėra. Tariamo tėvo biologinių brolių ar seserų tyrimas ir jų DNR palyginimas su tariamo tėvo vaiko DNR, gali padėti išspręsti biologinės  tėvystės klausimą. Laboratorija negali atlikti šio tyrimo, jei dėdė/teta NĖRA pilnai tariamo tėvo brolis ar sesuo, t.y. tiriamojo abu biologiniai tėvai nėra bendri.

Primygtinai rekomenduojame įtraukti tiriamo vaiko mamos DNR mėginį, kad gautumėte tikslesnius galutinius rezultatus.

Rezultatai

Šio testo rezultatas parodys procentinę tikimybę ar tiriamuosius sieja biologinis ryšys. Paprastai biologiniams ryšiams patvirtinti reikia daugiau nei 80%> tikimybės ir <20% – tikimybės biologinių ryšių atmetimui. Šio tyrimo rezultatų negalima visiškai numatyti iš anksto, ypač jei  vaiko (sūnėno/dukterėčios) motinos DNR mėginys nėra įtrauktas į tyrimą. 

Testo rezultatai pateikiami per 7-14 darbo dienų, nuo DNR mėginių gavimo  į laboratoriją dienos. Dėdžių/tetų DNR testo kaina prasideda nuo 299 € perkant internetu.

Svarbi informacija

Testo rezultatuose pateikiama statistinė tikimybė, kuri patvirtina arba atmeta tiriamą biologinį ryšį. Įtraukiant daugiau žinomų tiriamųjų į šį testą, galima pateikti tikslesnius rezultatus.

Standartinį rezultato terminą galime garantuoti tik tuomet, kai tyrimai atliekami naudojant standartinį DNR mėginį (vidinio skruosto epitelį aplikatoriaus pagalba). Jei tyrimui naudosite alternatyvų DNR mėginį, terminas bus žymiai ilgesnis.

Dėdės -sūnėno DNR testas

Jei tyrimas atliekamas tarp dėdės ir sūnėno, ar bet kurio vyriškos lyties giminaičio, kuriuos galimai sieja bendra vyriška kilmės linija, rekomenduojamas Y-chromosomos DNR testas. Šis tyrimas tiksliai atsako į klausimą ar tiriamieji turi bendrą vyrišką kilmę. Šio tyrio kaina yra 329€, kai tiriami 2 tiriamieji.