Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Motinystės testas

10 +

Metų patirtis

EasyDNA LT

Motinystės testas. Kaina nuo 219€

Ar jums reikia įrodyti, kad jūsų vaikai yra jūsų biologiniai palikuonys? DNR motinystės testas yra naudojamas įrodyti biologinį ryšį tarp tariamos motinos ir vaiko. Rezultatai garantuoja 99,99% tikslumą patvirtinimo atveju ir 100% tikslumą, paneigimo atveju.

Kokiais atvejais reikėtų darytis DNR motinystės testą?

 

Daugelyje įvaikinimo atvejų, užaugę vaikai nori rasti savo biologinius tėvus. Tokiais atvejais, DNR Motinystės testas gali būti svarbus žingsnis, patvirtinantis biologinės motinos tapatybę.

EasyDNA siūlo  namų sąlygomis, lengvai atliekamą DNR motinystės testą. 
DNR motinystės testas gali padėti išspręsti imigracijos, pilietybės suteikimo, taip pat vizų išdavimo klausimus. 
Tėvystės testas su teismo eksperto išvada. Atliekant tokį testą, pageidautina įtraukti į tyrimą ir motinos DNR mėginius. Tokio tyrimo kaina būtų nuo 239 Eur. + teismo eksperto išvada 100 Eur.

Kaip užsakyti DNR testą?

Motinystės DNR nustatymo testą labai lengva atlikti namuose. Eikite į Užsakymų puslapį ir pasirinkite Motinystės nustatymo testas 219 Eur.

  1. Patvirtinkite užsakymą, apmokėdami Jums pateiktą sąskaitą,  patogiu Jums mokėjimo būdu ir laukite DNR testui atlikti DNR mėginių surinkimo komplekto. DNR mėginių rinkinyje rastite instrukciją, kuria vdovaudamiesi, tai padarysite ypač paprastai ir greitai.
  2. DNR mėginius sudėkite į apmokėtą pašto voką ir išsiųskite artimiausiame pašte.

Laboratorija, gavusi Jūsų mėginius, atliks tyrimą per  7-9 darbo dienų. Mėginių paėmimo puslapyje rasite visą informaciją, kaip paimti tyrimui reikalingus DNR mėginius.