Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Motinystės testas

10 +

Metų patirtis

EasyDNA LT

Motinystės testas. Kaina nuo 219€

Ar jums reikia įrodyti, kad jūsų vaikai yra jūsų biologiniai palikuonys? DNR motinystės testas yra naudojamas įrodyti biologinį ryšį tarp tariamos motinos ir vaiko. Rezultatai garantuoja 99,99% tikslumą patvirtinimo atveju ir 100% tikslumą, paneigimo atveju.

Kokiais atvejais yra reikalingas DNR motinystės testas?

Daugelio įvaikinimo atvejų vaikai auga norėdami rasti savo biologinius tėvus. Tokiais atvejais DNR motinystės testas gali būti svarbus žingsnis patvirtinant biologinės motinos tapatumą. „EasyDNA“ siūlo lengvai naudojamą „namų“ testą. Motinystės patikrinimas taip pat gali padėti tėvams, norintiems surasti  biologinį vaiką, kurį jie atidavė įvaikinimui.

Gauti savo DNR testą.

Eikite į mūsų užsakymo puslapį ir pasirinkite motinystės DNR testą. Kai gausime jūsų užsakymą, mes išsiųsime jums DNR mėginių surinkimo komplektą. Mūsų rinkinys leis jums paimti DNR mėginius, saugiai jūsų namuose, atlikus vos tik kelis paprastus veiksmus. Veiksmai bus paaiškinti instrukcijoje, kuri bus  pateikta  rinkinyje.

Greiti rezultatai per 7–9 darbo dienas

Kai DNR mėginiai mums bus grąžinti atgaliniame voke, kurį rasite rinkinyje, gausite DNR testo rezultatus per 7–9 darbo dienas. Motinystės testo kaina yra 219 €, kai tiriama mama ir 1 vaikas.

Pastaba: standartinį rezultatų pateikimo terminą galime garantuoti tik tada, kai tyrimai atliekami  naudojant standartinius DNR mėginius. Naudojant  alternatyvų DNR mėginį  jūsų atsakymo pateikimo terminas bus ilgesnis. 

DNR motinystės testas tiksliai patvirtins, ar tirta tariama motina yra biologinė, ar ne. DNR testą atlieka ISO akredituota laboratorija.