Tėvystės testai

Užsisakyti

Kyla abejonės? Reikia atsakymo, kad  išsklaidyti abejones dėl tėvystės? EasyDNA pirmaujanti DNR tyrimų kompanija, siūlo Jums akredituotus, konfidencialius ir labai patikimus rezultatus, kurie yra 99,99% tikslumo.Tėvystės nustatymo sistema nuo šiol naudoja 22 žymenis, nustatant biologinę tėvystę, todėl rinkoje jis laikomas pačiu tiksliausiu ir patikimiausiu DNR tyrimu.
Šis tyrimas turi du galimus atsakymus TAIP ( tėvystė patvirtinama 99,99% arba NE (tėvystė atmetama 100%).
Tėvystės tyrimo kaina prasideda nuo 199 Eurų.

Giminystės testai

Užsisakyti

DNR giminystės tyrimai nustato statistinę tikimybę, ar tiriamieji yra biologiniai giminaičiai. Giminystės tyrimams yra naudojami net 33 žymenys, todėl tai pats galingiausias, tiksliausias ir patikimiausias genetinis giminystės tyrimas rinkoje. 
Kai sprendžiamas giminystės klausimas, siekiant nustatyti ar asmenys yra tikri biologiniai giminaičiai, rekomenduojama kuo daugiau galimų biologinių giminaičių įtraukti į tyrimą.
SVARBU: kiekvienas atvejis būna labai individualus, todėl prašome prieš užsisakant vieną iš DNR giminystės tyrimų pasikonsultuoti jums patogiu būdu ( el.paštu info@easydna.lt, telefonu (8-37) 244917 ar išsiunčiant mums užklausos formą). EasyDNA padės Jums pasirinkti efektyviausią DNR giminystės tyrimąį, kad atsakymą gautumėte kuo tikslesnį.
Visi giminystės tyrimai atiekami iš vidinio skruosto epitelio (seilių) aplikatoriaus pagalba.
Beveik visi giminystės tyrimų atsakymai pateikiami per 7-12 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos, tik mtDNR tyrimo atsakymas pateikiamas per 19-25 darbo dienas, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
Giminystės tyrimo kainos prasideda nuo 299 € .


Prenataliniai testai

Užsisakyti

Neinvaziniai prenataliniai testai skirti nustatyti dar negimusio vaisiaus tėvystę ar galimus chromosominius apsigimimus.
Šie abu tyrimai atliekami iš tiriamųjų veninio kraujo ir tik mūsų atstovų klinikose nuo 10 nėštumo savaitės.
Prenataliniame tėvystės tyrime, tiriamieji yra tariamas tėtis ir būsima mama. Šio tyrimo atsakymas gaunamas TAIP (tėvystė patvirtinama 99,99 %) arba NE (tėvystė atmetama 100%).
Tyrimo atsakymo terminas 10-12 darbo dienos, po mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Mėginių siuntimo terminas apie 2-3 darbo dienos.(DNAQ/Genomics For  Life laboratorija, Australija).
NIPT neinvazinio prenatalinio tyrimo tiriamoji yra tik būsima mama. Šiuo tyrimo tiriami galimi vaisiaus chromosominiai apsigimimai.
NIPT Serenity tyrimo atsakymas yra nustatomas TAIP arba NE ( aneuploidija rasta arba aneuploidija nerasta).
NIPT tyrimų atsakymo laikas 5-7 darbo dienos, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. (Cooper Genomics laboratorija, JK).
Serenity NIPT yra CE-IVD ženklu pažymėtas patikros tyrimas, atliekamas Cooper Genomics pagal auksinį standartą UKAS 8993 ISO 1589:2012 akredituotoje laboratorijoje Londone, JK.
Vaisiaus lyties DNR tyrimas atliekamas iš būsimos mamos kraujo (kraujas imamas iš piršto ant FTA popieriaus). Nusipirkus DNR mėginių komplektą, šiam tyrimui, jį galima atlikti ir namuose. Atliekamas nuo 9 nėštumo savaitės.
Tyrimo atlikimo terminas 9-10 darbo dienų, po mėginių gavimo į laboratoriją dienos. (DNAQ/ Genomics For Life, Australija).

Kilmės testai

Užsisakyti

Atraskite savo Geogenetinius ryšius su žmonėmis iš viso pasaulio. Ancestral Origins yra įmantriausias ir suprantamiausias geneologinis DNR testas rinkoje.Šio paprasto DNR kilmės testo pagalba jūsų DNR bus palygintas su šimtais pasaulio populiacijų ir 14 atropologinių regionų, kurių kolektyvinė genetinė informacija jau yra žinoma ir moksliškai patvirtinta.
Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio (seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimo atlikimo terminas 19-25 darbo dienos nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos). Kainos nurodytos eurais.
Visi kilmės tyrimų atsakymai pateikiami anglų kalba.

Sveikatos testai

Užsisakyti

EasyDNA LT siūlo įvairių, sveikatos tikrinimo, paslaugų spektrą. Jūsų sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių, o vienas svarbiausių veiksnių yra jūsų genetika. Pasirinktus jums tinkantį Sveikatos DNR tyrimą ir ištyrus jų poveikį individualiai, sveikatos tyrimai gali padėti pagerinti jūsų sveikatą ir padėti Jums žengti sveikatingumo keliu.
Šie sveikatos DNR tyrimai yra skirti žmonėms, kurie nori atrasti sveiką gyvenimo būdą, suprasti savo organizmą ir paklusti jo poreikiams, bei iš anksto numatyti galimus pavojus, susijusius su genetiškai perduodamomis ligomis.
Sveikos tyrimui mėginiai imami iš vidinio skruosto epitelio (seilių).
Tyrimo atlikimo terminas per 20-25 darbo dienas, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. 

Kiti DNR testai

Užsisakyti

EasyDNA LT siūlo platų DNR tyrimai paslaugų spektrą, siekiant patenkinti vis didėjančius poreikius ir pageidavimus DNR tyrimų srityje.
Žemiau rasite įvairių testų, kurie gal būt kaip tik šiandien reikalingi Jums. 
Jei turite kokių klausimų dėl žemiau išvardintų DNR tyrimų, prašome susisiekti su mumis užpildžius Užklausos anketą arba telefonu (8-37) 244917.
Žemiau išvardintų tyrimų mėginiai imami iš vidinio skruosto epitelio (seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimų rezultatai kiekvieno tyrimo yra skirtingi, žiūrėkite prie kiekvieno tyrimo atskirai.

Gyvūnų testai

Užsisakyti

EasyDNA LT priklauso tarptautiniam genetinių tyrimų bendrovių  tinklui EasyDNA, todėl galime pasiūlyti genetinius tyrimus ir jūsų gyvūnams.
Gyvūnų DNR testų įvairovė gali būti naudojama profesionalių veisėjų, veterinarų ar šunų ir kačių savininkų, kurie yra suinteresuoti gauti daugiau genetinės informacijos apie savo augintinius. Mūsų gyvūnų DNR tyrimai apims tėvystės, identifikavimo, ligų atrankinės patikros ir paveldimų bruožų tyrimus.
Tyrimų mėginiai bus imami iš vidinio skruosto epitelio ( seilių) aplikatoriaus pagalba. Vienam tiriamam gyvūnui reikalingi 4 aplikatoriai.

DNR tyrimai atliekami DDC laboratorijoje (JAV)