Brolių/seserų testas

Užsisakyti

Brolių / seserų DNR testą patartina atlikti tada, kai du žmonės nori sužinoti, ar jie turi tą patį biologinį tėvą ar motiną. Testas pateikia tikimybę, ar testuojami asmenys yra visiškai biologiškai susiję (abu biologiniai tėvai), pusiau susiję (vienas iš tėvų yra bendras) ar nesusiję (nėra biologinio ryšio). Brolių ir seserų DNR testą galima atlikti be bendro biologinio tėvo, tačiau mes visuomet patariame, kai yra galimybė, įtraukti žinomo gimdytojo (paprastai – motinos) DNR mėginį, tai padės gauti tikslesnius tyrimo rezultatus.

 SVARBU: Įmonė negarantuoja užbaigtumo DNR tikslių giminystės ryšių nustatymo teste. Nėra įmanoma nuspėti galutinį rezultatą, kol testas nėra atliktas ar nepakankamai įtraukta žinomų tiriąmųjų į tyrimą. Įmonė negalės atlyginti nuostolių klientams, kurių giminystės testai neinformatyvūs.

Dėdžių/tetų testas

Užsisakyti

Šis DNR testas nustato galimą statistinę tikimybę, ar tiriamas asmuo yra tiriamo vaiko, teta/dėdė. DNR tyrimo paslaugos kaina skaičiuojama vaiko ir vienos tetos ar vieno dėdės ištyrimui. Tačiau galima papildomai tirti ir daugiau asmenų, pavyzdžiui, antrą vaiką arba kitą tetą/dėdę. Šio tipo DNR tyrimas vadinamas dėdės DNR analizė.
Terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

SVARBU: Įmonė negarantuoja užbaigtumo DNR tikslių giminystės ryšių nustatymo teste. Nėra įmanoma nuspėti galutinį rezultatą, kol testas nėra atliktas ar nepakankamai įtraukta žinomų tiriąmųjų į tyrimą. Įmonė negalės atlyginti nuostolių klientams, kurių giminystės testai neinformatyvūs.

Senelių testas

Užsisakyti

Kyla klausimas, ar anūkai, tikrai jūsų biologiniai anūkai? Tuomet Jums padės atsakyti į visus klausimus šis Senelių DNR testas. DNR tyrimas atliekamas tarp močiutės, senelio ir anūko(-ės) DNR mėginių.
Terminas  7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Dvynių zigotiškumo testas

Užsisakyti

EasyDNA siūlo dvynių zigotiškumo testą, kuris parodo dvynių zigotinį ryši. Dvynių DNR testas moksliškai patvirtina ar dvyniai yra identiški ar ne. 
Nors daugeliui atrodo, kad išvaizda yra aiškus rodiklis, tai nėra moksliškai logiškas metodas nustatyti ar dvyniai monozigotiniai (identiški) ar heterozigotiniai (neidentiški).
Dvynių  DNR testo rezultatai  yra 100% tikslumo.

MtDNR testas

Užsisakyti

MtDNR testas atliekamas norint nustatyti  du ar daugiau žmonių yra susiję ir dalijasi bendra motinos linija.
MtDNR tyrimas remiasi mitochondrijų DNR seka, kuri paveldima iš moteriškos giminės palikuonių. Atliekant šį tyrimą, gamina nustatyti  du ar daugiau žmonių (skirtingos lyties) susiję giminystės ryšiais su savo motinos linija, arba kitaip tariant, patvirtinti ar jie biologiniai giminaičiai: broliai ir seserys  ir turi tą pačią biologinę motiną.
Kaip ir Y chromosoma, taip ir  X -SV chromosoma beveik neturi mutacijų ir lieka nepakitusi iš kartos į kartą.

 

Y chromosomos testas

Užsisakyti

Kyla klausimas 2 ar daugiau vyrų, sieja bendra biologinė giminystė (biologinis tėvas, senelis, dėdė)? Tuomet jums gali padėti visa tai išsiaiškinti Y chromosomos testas. Y chromosomos testas idealiai tinka tyrimui, kai tariami vyriškos lyties giminaičiai nori pasitvirtinti biologinę giminystę pagal tėvo iniją.

Terminas 10 - 15 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Motinystės testas

Užsisakyti

Ar jums reikia įrodyti, kad jūsų vaikai yra jūsų biologiniai palikuonys? DNR motinystės testas yra naudojamas įrodyti biologinį ryšį tarp tariamos motinos ir vaiko. Rezultatai garantuoja 99,99%  tikslumą patvirtinimo atveju ir 100% tikslumą, paneigimo atveju.

Genetinės rekonstrukcijos giminystės testas

Užsisakyti

NAUJIENA!!!

Genetinės rekonstrukcijos giminystės testas atiekamas tuomet, kai nėra galimybės atlikti tiesioginio DNR tėvystės testo ( pvz. tariamas tėvas yra miręs).Šiame tyrime privalo dalyvauti šie tiriamieji: mama, vaikas ir 2(abu) seneliai iš tėvo pusės).
Tyrimo DNR mėginiai -vidinio skruosto epitelis ( seilės).
Tyrimo atlikimo terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.