Kai keliamas dėdės/tetos giminystės klausimas, rekomenduojame ištirti ir tiriamo vaiko, tėvo arba motinos DNR mėginius. Jeigu jų ištirti nėra galimybės, dėdės/tetos DNR tyrimas vis tiek gali būti atliekamas, tačiau rezultatai gali būti ne visiškai tikslūs.

 

Tyrimo rezultatai

Šio tyrimo rezultatas parodys tikimybę, ar tiriami asmenys yra biologiškai susijusių tarpusavyje. Laboratorija paprastai vertina taip, jei yra  daugiau nei 80% tikimybė, tuomet biologinė giminystės yra patvirtinama, o jeigu tikimybė yra mažesnė nei 20%, tuomet biologinė giminystė yra atmetama. Tokių tyrimų rezultatai negali būti visiškai prognozuojami iš anksto, ypač jei nėra tiriamas motinos DNR mėginys. Tyrime naudojant vaiko tėvo/motinos DNR mėginį, tikimybė gauti tikslesnius rezultatus padidėja.

 

Y chromosomos testas, tiriant tariamą dėdę ir sūnėną Kaina nuo 329 Eur.

Y chromosomos tyrimas  rekomenduojamas, jei  visi tiriamieji yra vyrai. Šis tyrimas atsakys tiksliai Taip arba Ne, ar tiriamieji dalijasi bendra tėvo linija. Rezultatus galima gauti  per 10-15 darbo dienas, nuo DNR pavyzdžių gavimo į laboratoriją dienos.