Šio paprasto protėvių kilmės testo pagalba jūsų DNR profilis bus palygintas su šimtais pasaulio populiacijų ir keturiolika antropologinių regionų, kurių kolektyvinė genetinė informacija jau yra žinoma ir moksliškai patvirtinta. Mes paskaičiuosime jūsų genetinės informacijos atitikimą ir palyginsime jį su kiekvienu regionu, sudarydami aukštos rezoliucijos žemėlapį, kuris demonstruos jūsų geogenetinę kilmę. DNR genealogija dar niekada nebuvo tokia paprasta!

Paspauskite čia, jeigu norite sužinoti  DNR protėvių kilmės testų gidas pradedantiesiems apie EasyDNA siūlomus visus Protėvių kilmės testus ir suprasti kuo jie skiriasi vienas nuo kito.

Kilmės tyrimas padės jums atrasti savo šeimos istoriją. Besidominties genealogija galima sudaryti kilmės sekimo ir šeimos istorijos tyrimus naudojant kilmės testą. Mūsų naudojamas testas suteikia bendrą jūsų DNR sukurtą genetinių šaknų vaizdą. Norintiems atrasti ryšių su specifiniais žmonėmis ar sudaryti giminės medį, reikia informacijos ieškoti tautiniuose archyvuose ir prašyti genealogo pagalbos.

 

 Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapis

Ancestral Origins™ DNR testas bus sudaromas vienoje labiausiai patyrusių ir gerą vardą, turinčių DNR tyrimų laboratorijų. Laboratorija surinko informaciją iš tokių mokslinių leidinių kaip Forensic Science International ir The Journal of Forensic Sciences bei Yale School of Medicineorganizacijos; Laboratorija taip pat turi savo populiacijų duomenų bazę, visą šią informaciją sujungę į bendrą sistemą, gavo  produktą - "FoGG DB™": the Focused GeoGenetic Database (Specialioji GeoGenetinė duomenų bazė). Laboratorija taip pat sukūrė analizavimo priemonę FoggPopper™, kuri lygina skirtingus DNR profilius, ieško panašumų, skaičiuoja tikimybę ar DNR giminingi ir pateikia DNR kilmės ataskaitą. Gauti duomenys yra įtraukiami į Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapį ir yra suasmeninami pagal kiekvieną klientą atskirai.

 

Kiekvienas Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapis yra skirstomas į tris pagrindines sekcijas: Populiacijų atitikimai, tautinio regiono atitikimai ir atitikimo stiprumo rodikliai.

  • Populiacijų atitikimai: Laboratorija palygina jūsų individualų DNR su žinomom populiacijom ir nurodo kaip stipriai jūs susijęs su jomis. Visos populiacijos žemėlapyje turi savo ribas, kurios nurodo kokiam antropologiniam regionui jos priklauso. Spalvos nurodo atitikimo lygį : žalia - didžiausias atitikimo lygis, geltona - vidutinis, raudona - minimalus. Beskaičiuodama, laboratorija tai pat įvertina tris specialius, po pasaulį pasklidusius, antropologinius regionus.   
  • Tautinio regiono atitikimai: Duomenys yra perskaičiuojami iš naujo pagal antropologinių tautinių regionų duomenis ir įvertinamas genetinis ryšys. Stipriausias ryšys vaizduojamas žaliai, o kiti - geltonai. Šis procesas neįvertina migracijos į Šiaurės Ameriką ir turi būti suprantamas kaip senesniųjų ryšių paieška.
  • Atitikimo stiprumo rodikliai: Pirmasis stiprumo rodiklis įvertina bendrą populiaciją, kurios atitinka jūsų profilį, sumą bei jų palyginimą. Taip jūs ne tik sužinote  kaip stipriai individuali populiacija susijusi su kitomis populiacijomis, bet ir matote bendrą visų atitinkančių regionų vaizdą. Antrasis stiprumo rodiklis paskaičiuoja tautinio regiono atitikmenis mažesniu mastu ir paprastai parodo kaip tautiniai regionai lyginasi tarpusavyje (tie, kurie atitinka jūsų genetinį profilį). 

Kokybė ir dydis 
Kiekvienas Ancestral Origins™ DNR kilmės žemėlapis yra atspausdinamas ant profesionalaus fotografinio  popieriaus naudojant 5 dažų spausdinimo procesą. Šios nuotraukos atrodo gražios, jų spalvos ryškios, tinka rėminimui. Kadangi kiekvienas žemėlapis yra ruošiamas individualiai, jūsų variantas turės užrašą: "Exclusively prepared for" ir jūsų vardą šalia. 

Ancestral Origins protėvių kilmės testo atsakymo pavyzdys (anglų kalba)

Protėvių kilmės testo naujiena: sužinokite dar daugiau apie savo protėvius!

Nuo šiol dar daugiau informacijos už tą pačią kainą. Papildomai gausite lentelę su grafiku, pažymėjimą ir ataskaitą, kurioje bus išsamiau aprašytos jūsų protėvių šaknys, genetinis paskirstymas procentais. Gyventojų duomenų bazių sąraše bus nurodytos artimiausios jūsų DNR charakteristikos kiekviename regione. Paspauskite ant paveikslėlio ir susipažinkite su papildoma ataskaita.

 

 

Mūsų kokybės antspaudas: akreditacija!

 

EasyDNA laboratorijos yra akredituotos pagal ISO 17025. Atlikite šį atnaujintą protėvių kilmės testą ir sužinokite, iš kokio geografinio regiono  kilo jūsų protėviai. Regionai apima:

 

  • Šiaurės ar Pietų Afrika
  • Šiaurės ar Pietų Europa
  • Amerikos – Europos imigrantai
  • Australijos

 

EasyDNA duomenų bazėje, žinomoje kaip FoGG DB ™, yra visa  reikalinga genetinė informacija. Tai yra žmogaus DNR duomenų bazė, kuri naudojama susieti jus su jūsų genetiniu protėviu. Būtent ši duomenų bazė taip pat leidžia sudaryti jūsų išsamų, suasmenintą žemėlapį. Jeigu jums smalsu pamatyti, kaip gali atrodyti jūsų žemėlapis,  spauskite čia.