APIE GPS ORIGINS TYRIMĄ

Ar žinote, iš kur tiksliai yra kilę jūsų protėviai? Pradėkite atradimų kelionę, kad sužinotumėte, iš kokių šalių, miestų ar salų yra kilę jūsų protėviai. "GPS Origins ™" tyrimas sujungia naujausius genealogijos ir genetikos duomenis ir pateikia kap naują protėvių kilmės stebėjimo įrankį, žinomą kaip geografinė gyventojų struktūra (GPS).  Šis DNR testas gali tiksliausiai nustatyti jūsų protėvių kilmę.

KOKIOS INFORMACIJOS JUMS SUTEIKS ŠIO TYRIMO ATSAKYMAS

 

Paspauskite ant paveikslėlio ir peržiūrėkite GPS Origins atsakymo pavyzdį.

Šio tyrimo ataskaita bus tikras jūsų ir jūsų šeimos kilmės informacijos lobis -pateikta išsami 18 puslapių ataskaita, įskaitant:

  • 36 pasaulio genotipų, naudojama - jūsų autosominės DNR genetinės informacijos apskaičiavimui, analizė. Būsite susieti su konkrečiomis šalimis ar sritimis, iš kurių kilo jūsų protėviai. Pavyzdžiui, tai galėtų būti  Pietų Prancūzija, Sardinija, Baskų kraštas, Šiaurės Indija ir kt.). "GPS Origins ™" teste naudojamos spalvos, nurodančios, kuriose šalyse ar vietovėse yra stipriausia jūsų genetinė priklausomybė.
  • Jūsų unikalių DNR genotipų palyginimas su kitomis tirtomis populiacijomis visame pasaulyje, leidžia Laboratorijai nustatyti vietovę, iš kur kilo jūsų pirmieji protėviai ir kur jie apsigyveno. Šioje ataskaitoje taip pat bus išsamiai paaiškinta žemės ūkio ir istorinė aplinka, taip pat pateikiamos galimos priežastys, kodėl jūsų protėviai migravo. Ši informacija taip pat pateikiama žemėlapyje.


JŪSŲ DNR  KILMĖ: kaip GPS Origins ™ sukuria nuorodas?

Laboratorijoje tiriama jūsų DNR informacija, pasinaudojant DNR duomenų baze, kurioje yra virš 10 000 genotipų. 10 000 genotipų duomenų  bazei buvo surinkta iš daugiau kaip 862 pasaulio gyventojų populiacijų, kurių kiekviena tiksliai atrinkta iš tikslios, tam tikros, geografinės vietovės.
Praeityje migracija nebuvo labai populiari, kaip šiandien. Dauguma žmonių likdavo gyventi vienoje vietoje visą savo gyvenimą, tačiau kai kurios populiacinės grupės migruodavo į kitas šalis ar regionus ir tarpusavyje tuokdavosi bei susilaukdavo palikuonių, kurdamos naujas bendruomenes ar populiacijas, kurios randamos šalyje ar regione, kuriame jie gyveno. "Naujoji" bendruomenė, susimaišiusi su vietine bendruomene, sukūrė naują genetinį "parašą". Nors jūsų DNR yra unikali, GPS Origins ™ tyrimo pagalba, laboratorija gali susieti jūsų DNR su populiacijomis, iš kurių jūs esate kilę.

KIEK TIKSLUS YRA GPS Origins ™ ?

GPS Origins ™ yra galinga priemonė, leidžianti atsekti protėvius prieš 1000 metų, skaičiuojant nuo šių dienų. Paprastai jūsų DNR bus susietas su šalimis, regionais ar kryptimis (šiaurės, pietų, rytų ar vakarų), tačiau kai kuriais atvejais, gali būti pateikta smulkesnė informacija apie salas, miestus ar kaimus, iš kur atvyko jūsų protėviai.
Taigi jūs tikite, kad turite prancūzų, turkų, rusų, anglų ar vokiečių kilmės - bet ar galite būti dėl to visiškai tikri?
"GPS Origins ™" leis jums patvirtinti, ar tai, ką žinote apie savo protėvius yra tiesa.