Prenatalinis tėvystės testas

Užsisakyti

Ar esate nėščia? Ar jums reikia tėvystės tyrimo nėštumo metu su nuline rizika? EasyDNA dabar siūlo savo išimtinę neinvazinį,  100% saugų nėščiųjų tėvystės testą, kuris suteikia net iki 99,9% tikslumu , ar tiriamasis vyras  yra biologinis vaiko tėvas.
Šis tyrimas atliekamas tik mūsų atstovų klinikose
Šis tyrimas atliekamas labai anksti, jau nuo 8 nėštumo savaitės.

Prenatalinį DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka:
DNAQ/ Genomics For Life Laboratorija, Australijoje.
www.genomicsforlife.com.au

Vaisiaus lyties nustatymo testas

Užsisakyti

Laukiaties? Ar tai bus berniukas ar mergaitė? Sužinokite, atlikę mūsų siūlomą vaisiaus lyties nustatymo testą. EasyDNA siūlo netradicinį ir labai mokslinį kūdikio lytis prognozavimo DNR testą, kuris gali būti atliekamas nuo 9 nėštumo savaitės. Šis vaisiaus lyties nustatymo DNR tyrimas atliekamas DNAQ/ Genomics For Life akredituotoje laboratorijoje Australijoje, iš veninio kraujo mėginio. Šio tyrimo tikslumas siekia 98% * 
* Tyrimo tikslumas yra 98% tiriant nuo 10 nėštumo savaitės. Laboratorija turi kokybės užtikrinimo programą, kuri nuolat stebi tyrimų metodus ir reagentų kokybę bei rezultatų tikslumą. Yra 2% paklaidos tikimybė.
 
Pastaba: Supraskite, kad "Laboratorijos politika" yra ta, kad "Pink" arba "Blue®" testo rezultatai yra skirti žinoti ir paruošti naujagimio gimimui. Rezultatai negali būti naudojami lyties atrankos tikslais.

NIPT neinvaziniai Nativa tyrimai

Užsisakyti

NAUJIENA!  Nuo šiol NIPT Nativa tyrimu galima ištirti vaisiaus visų chromosomų trisomijas.

NAUJIENA!  Nuo šiol NIPT Nativa CE-IVD tyrimo atsakymas su italų genetiko konsultaciniu laišku anglų/lietuvių kalbomis. 

NIPT neinvaziniai vaisiaus apsigimimų tyrimai, įvertinantys vaisiaus chromosomų trisomijų riziką.

Visoms moterims kyla pavojus pagimdyti kūdikį, turintį aneuploidijų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar šeimos istorijos. Specialistai rekomenduoja visoms moterims nėštumo metu atlikti prenatalinę patikrą, kad būtų galima įvertinti dažnų aneuploidijų pavojų.

Nauji, tikslūs ir saugūs NIPT Nativa tyrimai, atliekami BioRep Srl Laboratorijoje (Italijoje), pagal Verifi technologiją (Illumina, JAV) "pilno genomo sekoskaita", kas užtikrina didžiausią šio tyrimo efektyvumą įvertinant vaisiaus sveikatos būklę dėl chromosomų trisomijų.
Šių testų tikslas yra ištirti net 7-ias dažniausias chromosomines vaisiaus ligas (Dauno, Edwardso, Patau, Ternerio, Klainfelterio, trigubo X sindromo, XYY sindromo). Šis testas yra dar ir unikalus tuo, kad dėka naujų genotechnologijų yra galimybė užsisakyti papildomą paslaugų paketą ir iš to pačio kraujo mėginio ištirti 5-ių dažniausių vaisiaus mikrodelecinių sindromų (DiGeorge, Angelman/Prader-Willi, 1p36 delecija, Wolf-Hirschorn, Cri-du Chat ).
Didžiausias šių tyrimų privalumas, lyginant su kitais rinkoje esančiais panašiais NIPT tyrimais yra tai, kad pateikiamas aiškus atsakymas: Aneuploidija aptikta, aneuploidija neaptikta. Jokių rizikos laipsnių!
Šie neinvaziniai vaisiaus DNR tyrimai atliekami iš motinos veninio kraujo, nedidina persileidimo rizikos. Jie yra atliekami labai anksti nuo 10 nėštumo savaitės ir atsakymas pateikiamas per 5-7 darbo dienas, nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos.
NIPT Nativa tyrimai atliekami tik pas šiuos mūsų partnerius (Partnerių adresus rasite, paspaudę ant logotipų):

                          

DAUGELIS MIESTŲ          VAIŠVYDAVA                   KAUNAS

Sprendimai dėl nėštumo negali būti priimami tik remiantis šio tyrimo rezultatais. Būtina pasikonsultuoti su genetiku.

Reikalinga išankstinė registracija. Užsiregistruoti NIPT tyrimui galite tel. (8-37) 244 917