Kodėl verta rinktis EasyDNA siūlomą prenatalinį tėvystės testą?

  1. EasyDNA nėščiųjų testas "JOKIOS RIZIKOS TYRIMAS". Jums nereikia atlikti invazinių procedūrų, tokių kaip Amniocentezės (iš vaisiaus vandenų) arba choriono villus mėginių, kurie gali kelti pavojų dar negimusiam kūdikiui ir paskatinti persileidimą.
  2. Atliekant EasyDNA neinvazinį tyrimą neturėsite jokio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, karštligės, mėšlungio, makšties tepimo ar persileidimo grėsmės, kurie gali įvykti po invazinių procedūrų.
  3. Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Šis tyrimas atliekamas tik medicininėje įstaigoje, kvalifikuoto specialisto.  
  4. EasyDNA neinvazinis priešgimdyvinis tėvystės gali būti atliekamas nuo 10 nėštumo savaitės. Jau 10 nėštumo savaitę, EasyDNA galime nustatyti, tikslią dar negimusio vaisiaus tėvystę.
  5. Tyrimo rezultatai gaunami per  12-15 darbo dienas, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Kaina ir kitos specifikacijos

EasyDNA tyrimas reikalauja tik nėščiosios veninio kraujo mėginio ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Mėginius turi paiimti medicininėje įstaigoje, atitinkamą kvalifikaciją turintis darbuotojas, naudojant tik EasyDNA pateiktą mėginių paėmimo rinkinį. Į 1899 Eur. kainą, įeina kraujo mėginių surinkimo rinkinys, DHL siuntimo maišelis, mėginio transportavimas į laboratoriją greituoju kurjerių paštu, tyrimo atlikimas laboratorijoje ir rezultatų pateikimas, Jūsų nurodytu būdu.
 
PRENATALINIO DNR TĖVYSTĖS NUSTATYMO TYRIMO ATSAKYMO PAVYZDYS
 
Kol kas mes negalime atlikti šio tyrimo, jei nėščioji laukiasi dvynukų ar trynukų ir jei tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai.

Tikslumas

Jei tikimybė, kad tariamo tėvo DNR sudaro genetinius žymenis, kurių reikalaujama iš biologinio tėvo yra didesnė nei 99,9%, palyginti su atsitiktinių asmenų, tėvystė yra patvirtinama, kitu atveju tėvystė yra atmetama 100%.