Kodėl verta rinktis EasyDNA siūlomą prenatalinį tėvystės testą?

  1. EasyDNA nėščiųjų testas "JOKIOS RIZIKOS TYRIMAS". Jums nereikia atlikti invazinių procedūrų, tokių kaip amniocentezės (iš vaisiaus vandenų) arba choriono villus mėginių, kurie gali kelti pavojų dar negimusiam kūdikiui ir paskatinti persileidimą.
  2. Atliekant EasyDNA neinvazinį tyrimą neturėsite jokio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, karštligės, mėšlungio, makšties tepimo ar persileidimo grėsmės, kurie gali įvykti po invazinių procedūrų.
  3. Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Šis tyrimas atliekamas tik medicininėje įstaigoje, kvalifikuoto specialisto.  
  4. EasyDNA neinvazinis priešgimdyvinis tėvystės gali būti atliekamas nuo 8 nėštumo savaitės. Jau 8 nėštumo savaitę, EasyDNA galime nustatyti, tikslią dar negimusio vaisiaus tėvystę.
  5. Tyrimo rezultatai gaunami per  12-15 darbo dienas, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Kaina ir kitos specifikacijos

EasyDNA tyrimas reikalauja tik nėščiosios veninio kraujo mėginio ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Mėginius turi paiimti medicininėje įstaigoje, atitinkamą kvalifikaciją turintis darbuotojas, naudojant tik EasyDNA pateiktą mėginių paėmimo rinkinį. Į 1899 Eur. kainą, įeina kraujo mėginių surinkimo rinkinys, DHL siuntimo maišelis, mėginio transportavimas į laboratoriją greituoju kurjerių paštu, tyrimo atlikimas laboratorijoje ir rezultatų pateikimas, Jūsų nurodytu būdu.

 
PRENATALINIO DNR TĖVYSTĖS NUSTATYMO TYRIMO ATSAKYMO PAVYZDYS
 
Prenatalinis tėvystės testas negali būti atliekamas po dirbtinio apvaisinimo (IVF), dvynių ar daugiavaisių nėštumų atvejais, mažesnio nei 8 savaičių nėštumo metu arba kai galimi tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Testą taip pat atlikti negalima, kai motina serga vėžiu arba preeklampsija arba neseniai buvo atliktas kraujo perpylimas, kaulų čiulpų, organų transplantacijos arba kamieninių ląstelių terapijos.

Tikslumas

Jei tikimybė, kad tariamo tėvo DNR sudaro genetinius žymenis, kurių reikalaujama iš biologinio tėvo yra didesnė nei 99,9%, palyginti su atsitiktinių asmenų, tėvystė yra patvirtinama, kitu atveju tėvystė yra atmetama 100%.