DNAFit Dieta pagal genus

Užsisakyti


NAUJIENA - NAUJAS ATASKAITOS DIZAINAS 2020M. (jį rasite paspaudę ant ataskaitos paveikslėlių)

Dar daugiau genetinės informacijos už tą pačią kainą. 

Svarbu: DNAFit dietos tyrime, tiriamų vitaminų ir mikroelementų, nurodomos individualios normos, skirtos suaugusiam asmeniui. Todėl šis tyrimas yra rekomenduojamas atlikti asmenims nuo 18 metų.

 

Genetinio mokslo naujovės atskleidė naujus ryšius tarp mūsų genų ir mitybos poreikio. Kad, įvykdytumėm, savo sveikatos ir organizmo keliamus tikslus, reikia padaryti labai svarbų sprendimą, kas geriausiai atitiktų jūsų unikalius genetinius poreikius. Padėdami jums suprasti, kaip jūsų genetinis profilis veikia, DNAFit Dieta  suteiks Jums neprilygstamą įžvalgą ir žinių bagažą, siekiant padėti jums optimizuoti savo mitybą ir sudaryti individualią, tik jums tinkamą dietą.

DNR mėginiai šiam tyrimui imami iš vidinio skruosto epitelio ( seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimo rezultatus gausite  per 5-6 savaites.
DNAFit dietos tyrimą atlieka:
DNAFit Life Science Limited  (Jungtinės Karalystės).

P.S. DNAFit dietos tyrimas neįvertina asmeniškai pasirinkto gyvenimo būdo ir dėl asmeninių įsitikinimų atsisakius tam tikrų maisto produktų, pvz. vegetarams, veganams ir kt. 

Bendrosios sąlygos ir terminai

Netoleravimo testas (800 trigerių)

Užsisakyti

Ar jus vargina migrena, vidurių užkietėjimas ar odos bėrimai? Įtariate, kad galbūt turite netoleravimą maistui ir ne tik? Netoleravimo testui naudojamas yra jūsų plaukų mėginys nustatyti jūsų organizmo jautrumą 800 trigerių:  maistinėms ir  nemaistinėms medžiagoms. Pateikiama mitybos, metalų toksiškumo, žarnyno biomos ir hormonų analizė! Rezultatai pateikiami per 12-15 darbo dienas nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.  Pradėkite savo sveikesnio gyvenimo kelionę su „EasyDNA“!

Netoleravimo testą atlieka Healthy Stuff Online Ltd. laboratorija. 

Pastaba: atsakymas pateikiamas lietuvių kalba.

Genetinio polinkio į 34 ligas testas

Užsisakyti

Naujiena, nuo šiol tiriame genetinį polinkį į 34 ligas, už tą pačią kainą 480 eur.

Genetinio polinkio į 34 ligas tyrimas (GPL34)  yra novatoriškas  tyrimas, kuris suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį į tam tikras ligas, įskaitant širdies ligas, vėžinius susirgimus, imuninės sistemos sutrikimus, cukrinį diabetą, senėjimo procesų sutrikimus.
Genetinio polinkio į ligas  tyrimas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrę jūsų genetinį profilį laboratorija galės atsakyti ar jūs turite polinkį vienai iš 34 tiriamų, dažniausių ir pavojingiausių ligų, ar didelė tikimybė realiai susirgti ir kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su likusios  populiacijos sergamumo vidurkiu.
Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba.
Genetinio polinkio į 34 ligas atlikimo terminas 19-25 darbo dienos, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
NAUJIENA:  Atsakymas pateikiamas lietuvių arba anglų kalba.

Odos priežiūros DNR testas

Užsisakyti


SkinCareDNA testas

Odos DNR tyrimas yra pagrindinis jūsų odos profilaktinis gydymas ir priežiūra, leidžiantis geriau kontroliuoti senėjimo procesą, žiūrint į jūsų unikalų genetinį makiažą. Mūsų siūlomas „SkinCareDNA“ testas yra naujausias ir novatoriškiausias DNR tyrimas, kuris turėtų būti jūsų odos gydymo ir priežiūros pagrindas, nes ne visų oda yra vienoda.


Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba, akredituotoje DDC laboratorijoje JAV.
Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimo atlikimo terminas 20-25 d.d. nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
Tyrimo atsakymas pateikiamas anglų kalba.

 

Žarnyno mikrobiomos DNR testas

Užsisakyti


Žarnyno mikrobiomos testas

Ar jūsų žarnynas yra sveikas, kaip jūs ir galvojate? Jums gali padėti žarnyno mikrobiomo tyrimas (namų sąlygomis). Šio testo dėka pagerinsite žarnyno sveikatą, gavę išsamią informaciją apie žarnyno bakterijų gausą, o taip pat pateiksime  ir instrukcijas, kaip pasiekti ar palaikyti subalansuota mikrobų bendruomenę jūsų žarnyne. Šio testo rezultatai bus išsiųsti jums el. paštu per 15–20 darbo dienų nuo išmatų mėginio gavimo laboratorijoje dienos.