DNAFit Dieta pagal genus

Užsisakyti

Genetinio mokslo naujovės atskleidė naujus ryšius tarp mūsų genų ir mitybos poreikio. Kad, įvykdytumėm, savo sveikatos ir organizmo keliamus tikslus, reikia padaryti labai svarbų sprendimą, kas geriausiai atitiktų jūsų unikalius genetinius poreikius. Padėdami jums suprasti, kaip jūsų genetinis profilis veikia, DNAFit Dieta  suteiks Jums neprilygstamą įžvalgą ir žinių bagažą, siekiant padėti jums optimizuoti savo mitybą ir sudaryti individualią, tik jums tinkamą dietą.
DNR mėginiai šiam tyrimui imami iš vidinio skruosto epitelio ( seilių) aplikatoriaus pagalba.
Tyrimo rezultatus gausite vos per 15-20 darbo dienų.
DNAFit dietos tyrimą atlieka:
DNAFit Life Science Limited  (Jungtinės Karalystės).

Genetinio polinkio į 34 ligas testas

Užsisakyti

Naujiena, nuo šiol tiriame genetinį polinkį į 34 ligas, už tą pačią kainą 499 eur.

Genetinio polinkio į 34 ligas tyrimas (GPL34)  yra novatoriškas  tyrimas, kuris suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį į tam tikras ligas, įskaitant širdies ligas, vėžį, imuninės sistemos sutrikimus, cukraligę, senėjimo procesų sutrikimus.
Genetinio polinkio į ligas testas testas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrę jūsų genetinį profilį galėsime pasakyti ar turite polinkį vienai iš 34 tiriamų, dažniausių ir pavojingiausių ligų, ar didelė tikimybė realiai susirgti ir kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su kitų žmonių vidurkiu.
Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba.
Genetinio polinkio į 34 ligas atlikimo terminas 19-25 darbo dienos, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
Pastaba:  Atsakymas pateikiamas anglų kalba.