Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Prenatalinis tėvystės tyrimas

EasyDNA LT

Prenatalinis tėvystės tyrimas.

Laukiatės kūdikio? Nesate tikra kas kūdikio tėvas? EasyDNA siūlo pažangiausią neinvazinį prenatalinį tėvystės nustatymo testą su 99,9% tikslumu. Šis tikslus neinvazinis testas yra 100% saugus ir jį galima atlikti nuo 9 nėštumo savaitės. Užsakykite šį DNR testą šiandien ir užtikrinkite sau visišką ramybę! Šis tyrimas atliekamas tik mūsų atstovų klinikose.

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas atliekamas labai anksti - nuo 9 nėštumo savaitės.

Prenatalinį DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka:

DDC - DNA Diagnostics Center One DDC Way Fairfield, OH 45014, JAV

 

 

Technologiškai pažangiausias testas, šiandien jau pasiekiamas

 

EasyDNA siūlo pažangų prenatalinio tėvystės testą. Naudojant naujos kartos sekvenavimo (NGS) technologiją moderniausioje laboratorijoje, šis  testas yra neprilygstamas savo tikslumo lygiu,  kadangi analizuoja daugiau nei 5000 genetinių žymenų. Dėl didelio tikslumo lygio, testas pasižymi dideliu specifiškumu. Norėdami gauti tikslų atsakymą, atlikite šį itin tiklsų tėvystės tyrimą.  Tyrimo kaina  1899 €.

 

Prenatalinio tėvystės testo  pranašumai

 

  • Kadangi prenatalinis tėvystės testas analizuoja vaisiaus DNR be motinos kraujyje esančių ląstelių, nėra klaidingų rezultatų dėl ankstesnio nėštumo ar  buvusio persileidimo. Tai taip pat reiškia, kad testas yra daug tikslesnis ir patikimesnis nei kiti neinvaziniai testai, kuriuose naudojamos branduolinės vaisiaus ląstelės (visas DNR, uždarose ląstelėse).
  • Neinvazinis prenatalinis tėvystės testas yra visiškai saugus. Tyrimas analizuoja motinos kraujyje, esančią vaisiaus DNR be ląstelių (kuri yra paimta iš motinos veninio kraujo mėginio). Kiti prenatalinio tėvystės tyrimo metodai, tokie kaip choriono gaurelių mėginių ėmimas, yra invaziniai ir kyla persileidimo pavojus, vaisiaus vandenų nutekėjimas ar kūdikio galūnių pažeidimas.
  • Palyginti su kitais mėginių ėmimo metodais, šis prenatalinis tėvystės testas užima mažiau laiko, yra ekonomiškesnis ir paprasčiau atliekamas. Invazinių mėginių rinkinių, tokių kaip amniocentezė, medicininės išlaidos gali būti labai didelės, o jų organizavimas  gali užtrukti ilgiau.
  • Šiam mokslu paremtam tyrimui nereikia akušerio-ginekologo specialisto pagalbos. Tiek amniocentezė, tiek CVS yra medicininės intervencijos, reikalaujančios specialisto pagalbos.
  •  

Svarbi pastaba

 

Prenatalinis tėvystės testas negali būti atliekamas dirbtinio apvaisinimo in vitro (IVF), dvynių ar daugiavaisio nėštumo atvejais. Mažiau nei 9 savaičių nėštumo (praėjus 7 savaitėms po pastojimo) atveju arba kai tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Tyrimas taip pat negali būti atliekamas, kai motina serga vėžiu ar preeklampsija arba neseniai buvo perpiltas kraujas, atlikta kaulų čiulpų transplantacija, persodinti organai ar kamieninės ląstelės.

 

Kaip atliekamas prenatalinis tėvystės testas?

 

Mokslininkai jau seniai žino faktą, kad nėštumo metu motinos kraujyje cirkuliuoja laisvas vaisiaus DNR. EasyDNA prenataliniam tėvystės tyrime naudojama naujos kartos sekvenavimo (NGS) technologija, kuri analizuoja daugiau nei 5000 genetinių žymenų, žinomų kaip vieno nukleotido polimorfizmai (SNP), kad būtų patvirtinta vaisiaus tėvystė 99,9% tikslumu.

Šiam DNR tyrimui atlikti reikalingas motinos veninio kraujo mėginys  ir tariamo tėvo burnos tepinėlio mėginiai. Specialistams reikia motinos mėginio, norint atskirti kraujo plazmą (kraujo komponentą, kuriame yra laisvasis vaisiaus DNR) nuo likusio kraujo. Išskyrus vaisiaus DNR iš plazmos, ji analizuojama kartu su motinos ir tariamo tėvo DNR mėginiais. Laboratorijoje specialistai naudoja informatikos algoritmą, kad apskaičiuotų vaisiaus DNR ir tariamos tėvo DNR genetinių žymenų panašumą. Jei tikimybė, kad tariamas tėvas turi genetinius žymenis, kurių reikalauja biologinis tėvas, yra didesnė nei 99,9%, rezultatas yra teigiamas . Jei genetinių žymenų panašumo nėra, rezultatas bus neigiamas.

Šį DNR testą galima atlikti jau 9-tą nėštumo savaitę (praėjus 7 savaitėms po pastojimo)!

 

Testo rezultatai

 

„EasyDNA“ prenatalinis testas yra vienas tiksliausių neinvazinių prenatalinių tėvystės testų visame pasaulyje! Standartinius rezultatus galima gauti per 12–15 darbo dienas. Atminkite, kad šis terminas skaičiuojamas  nuo to laiko, kai mėginiai pasiekia JAV laboratoriją. Rezultatai parodys vieną iš dviejų rezultatų:

  • Tariamas tėvas negali būti atmestas, kaip  biologinis tėvas, t.y. Tirtas tariamas tėvas  yra biologinis tėvas, ir tai bus patvirtinta 99,9% tikimybe.
    • Tariamas tėvas yra atmestas kaip biologinis negimusio kūdikio tėvas, t.y. Tirtas tariamas tėvas nėra biologinis tėvas, it tai bus atmesta su 100% tikimybe.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 

Kaip paiimti DNR mėginius?

Šiam tyrimui reikalingas motinos veninio kraujo mėginys, kurį turi paimti slaugytoja gydymo įstaigoje.  Rinkinyje yra viskas, ko reikia  norint paimti jūsų DNR mėginius, įskaitant visus reikalingus dokumentus. 

 

Ar ankstesni mano nėštumai ar persileidimai galti turėti įtakos mano tyrimų rezultatui?

Vaisiaus DNR iš motinos kraujotakos išnyksta per kelias valandas po gimdymo. Dėl šios priežasties, atliekant šį testą, nėra tikimybės klaidingai diagnozuoti. Tačiau tyrimo rezultatams gali turėti įtakos kiti veiksniai, tokie kaip nėštumo laikotarpis, žmogaus DNR mutacijos, mėginių užteršimas surinkimo metu, mėginių laikymo ir gabenimo sąlygos.

 

Kiek tikslūs yra rezultatai ir ar jie galioja teisme?

Atlikus DNR tėvystės tyrimą, ar tai būtų prenatalinis, ar postnatalinis, biologinis tėvas labai tiksliai patvirtinamas arba atmetamas. Tačiau teisme galioja tik pogimdyvinio tėvystės testo rezultatai (jei jie atliekami pagal įstatymų reikalavimus). Nėščiosios tėvystės testų rezultatai negali būti naudojami teisme. Daugelis teismų nesiūlys naudoti prenatalinio testavimo tėvystei nustatyti ir beveik visada laukia, kol kūdikis gims, kad patikrintų tėvystę. Viena iš pagrindinių to priežasčių yra vengti skatinti naudoti tokias invazines procedūras kaip CVS, kurios gali pakenkti negimusiam kūdikiui.

 

Ar yra kokių nors papildomų išlaidų?

Vienintelės papildomos išlaidos, kurias galite patirti, yra tai, jei prie savo užsakymo pasirenkate papildomų tiriamųjų, rinkinių ar paslaugų ir mokestis už medicininį kraujo paėmimą.

 

Ar galiu pateikti papildomus DNR mėginius po rezultatų gavimo?

Apsispręsti apie tiriamųjų skaičių reikia prieš užsakant šį prenatalinį tėvystės tyrimą, tai reiškia, kad vėliau pridėti papildomų tiriamųjų (pvz., ištirti antrą tariamą tėvą), galimybės nebus ir reiks kartoti visą tyrimą iš naujo apmokant pilną tyrimo kainą.