Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Prenatalinis tėvystės tyrimas

EasyDNA LT

Prenatalinis tėvystės tyrimas. Kaina 1899 €

Ar esate nėščia? Ar jums reikia tėvystės tyrimo nėštumo metu su nuline rizika? EasyDNA dabar siūlo savo išimtinę neinvazinį, 100% saugų nėščiųjų tėvystės testą, kuris suteikia net iki 99,9% tikslumu , ar tiriamasis vyras yra biologinis vaiko tėvas. Šis tyrimas atliekamas tik mūsų atstovų klinikose.

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas atliekamas labai anksti - nuo 9 nėštumo savaitės.

Prenatalinį DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka:

DDC - DNA Diagnostics Center One DDC Way Fairfield, OH 45014, JAV https://www.ddclaboratories.com/prenatal-paternity-test/

Kodėl verta rinktis EasyDNA siūlomą prenatalinį tėvystės testą?

 
  1. EasyDNA nėščiųjų testas „JOKIOS RIZIKOS TYRIMAS“. Jums nereikia atlikti invazinių procedūrų, tokių kaip amniocentezės (iš vaisiaus vandenų) arba choriono villus mėginių, kurie gali kelti pavojų dar negimusiam kūdikiui ir paskatinti persileidimą.
  2. Atliekant EasyDNA neinvazinį tyrimą neturėsite jokio šalutinio poveikio, pavyzdžiui, karštligės, mėšlungio, makšties tepimo ar persileidimo grėsmės, kurie gali įvykti po invazinių procedūrų.
  3. Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Šis tyrimas atliekamas tik medicininėje įstaigoje, kvalifikuoto specialisto.  
  4. EasyDNA neinvazinis priešgimdyvinis tėvystės gali būti atliekamas nuo 8 nėštumo savaitės. Jau 8 nėštumo savaitę, EasyDNA galime nustatyti, tikslią dar negimusio vaisiaus tėvystę.
  5. Tyrimo rezultatai gaunami per  12-15 darbo dienas, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Kaina ir kitos specifikacijos

 

EasyDNA tyrimas reikalauja tik nėščiosios veninio kraujo mėginio ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Mėginius turi paiimti medicininėje įstaigoje, atitinkamą kvalifikaciją turintis darbuotojas, naudojant tik EasyDNA pateiktą mėginių paėmimo rinkinį. Į 1899 Eur. kainą, įeina kraujo mėginių surinkimo rinkinys, DHL siuntimo maišelis, mėginio transportavimas į laboratoriją greituoju kurjerių paštu, tyrimo atlikimas laboratorijoje ir rezultatų pateikimas, Jūsų nurodytu būdu.

 

Screenshot 2019 11 06 at 15.10.43

 

PRENATALINIO DNR TĖVYSTĖS NUSTATYMO ATSAKYMO PAVYZDYS

 

Prenatalinis tėvystės testas negali būti atliekamas po dirbtinio apvaisinimo (IVF), dvynių ar daugiavaisių nėštumų atvejais, mažesnio nei 8 savaičių nėštumo metu arba kai galimi tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Testą taip pat atlikti negalima, kai motina serga vėžiu arba preeklampsija arba neseniai buvo atliktas kraujo perpylimas, kaulų čiulpų, organų transplantacijos arba kamieninių ląstelių terapijos.

 

Tikslumas

 

Jei tikimybė, kad tariamo tėvo DNR sudaro genetinius žymenis, kurių reikalaujama iš biologinio tėvo yra didesnė nei 99,9%, palyginti su atsitiktinių asmenų, tėvystė yra patvirtinama, kitu atveju tėvystė yra atmetama 100%.