Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

netoleravimo-testas

EasyDNA LT

Netoleravimo testas (tiriama 800 trigerių). 269€

Ar jus vargina migrena, vidurių užkietėjimas ar odos bėrimai? Įtariate, kad galbūt turite netoleravimą maistui ir ne tik? Netoleravimo testui naudojamas yra jūsų plaukų mėginys nustatyti jūsų organizmo jautrumą 800 trigerių: maistinėms ir nemaistinėms medžiagoms. Pateikiama mitybos, metalų toksiškumo, žarnyno biomos ir hormonų analizė! Rezultatai pateikiami per 12-15 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Pradėkite savo sveikesnio gyvenimo kelionę su „EasyDNA“!

Netoleravimo testą atlieka Healthy Stuff Online Ltd. laboratorija. Jungtinė Karalystė

Pastaba: Vaikams šį tyrimą galima atlikti tik nuo 5 metų amžiaus. Atsakymas pateikiamas lietuvių kalba.

Kokios yra pagrindinės netoleravimo testo savybės??

Išsami analizė

 

Netoleravimo testas tiria iki 800 trigerių: maistinių  ir nemaistinių produktų, tokius kaip naminiai gyvūnėliai ir žiedadulkės. Testavimas apima maistinių medžiagų trūkumo, metalų toksiškumo, žarnyno biomos ir hormonų pusiausvyros analizę. Pilną medžiagų sąrašą galite apžvelgti čia: pilnas testuojamų medžiagų sąrašas?

Screenshot 2020 05 06 at 13.44.08

 

 

Patirtis ir akreditacija

 

Laboratorija atliko daugiau nei 400 000 tyrimų visame pasaulyje  ir turi daugiau nei 10 metų patirtį,  padėti žmonėms atkurti natūralią organizmo pusiausvyrą. Be to, „Mars III“ (daugialypio analitinio rezonanso sistema) biorezonansinė įranga, naudojama šiems netoleravimo testams yra gaminama ir pripažįstama kaip 11a klasės medicininio skenavimo įtaisas pagal ISO EN 13485.

 

Paprastas ir neinvazinis

 

Norint atlikti šį testą, reikia tik nedidelio jūsų plaukų mėginio, kurį galite paimti tiesiog namų sąlygomis! Skirtingai nuo kraujo ir šlapimo mėginių, kuriuos gali paveikti neseniai suvalgytas maistas ar stresas, plauko testavimui tai įtakos neturi ir tokiu būdu galima įvertinti ilgesnio laikotarpio  sveikatą.

 

Greiti ir išsamūs rezultatai

Netoleravimo testo rezultatai pateikiami per 12-15 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Taip pat gausite nemokamą 19 puslapių išsamų vadovą, kuris išsamiai paaiškins jūsų rezultatus ir padės siekti sveikesnio gyvenimo būdo, pateikiant dietologų  lengvai suprantamas rekomendacijas. 

NETOLERAVIMO TESTO  ATASKAITOS PAVYZDYS

 
NETOLERAVIMO TESTO IŠSAMUS GIDAS (spauskite ant paveikslėlio)


Screenshot 2020 09 29 at 14.40.19

 

Tęstinumas po rezultatų gavimo

Taip pat teikiama pagalba po rezultatų gavimo! Gavę rezultatus, vėliau ir netoleravimo testo išsamų gidą, kuriame bus pateikta papildomų patarimų ir rekomendacijų, įskaitant receptus, informaciją apie simptomus ir įvairius netoleravimo tipus, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti testo rezultatus ir pagerinti jūsų savijautą. Norėdami peržiūrėti išsamų gidą spauskite ant paveikslėlio.
Plaukų pavyzdžių surinkimo procesas yra gana paprastas ir lengvas. Nepaisant to, siūlome atidžiai perskaityti žemiau pateiktas instrukcijas, kaip sėkmingai surinkti plaukus šiam tyrimui.

Plaukai tinka iš bet kurios kūno vietos:
• Plaukų dažymas ar kitos procedūros neturi įtakos tyrimo rezultatams.
• Jei plaukai yra ilgesni nei vienas colis, mums reikia tik 5 atskirų plaukų sruogų.
• Idealiu atveju mėginiuose turėtų būti plaukų šaknis, nors  tai ne visada įmanoma.
• Jei kerpate plaukus, pabandykite juos nukirpti kuo arčiau šaknų.
• Surinkus mėginį, įdėkite jį į mažą sandarų plastikinį maišelį, kad jis išliktų sausas ir saugus.
• Nesiųskite plaukų mėginio metalinėje folijoje ar kitoje metalinėje pakuotėje.
• Prieš siųsdami nurodytu adresu, įdėkite plaukų mėginius į  voką ir tuomet išsiųskite.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 
Koks yra skirtumas tarp alergijos ir netoleravimo?

Alergija yra sunkesnė nei netoleravimas ir paprastai alergijos reakcija jaučiama nedelsiant. Alergija dažniausiai išlieka visą gyvenimą. Priešingai, netolerancija paprastai būna mažiau sunki ir laikui bėgant gali keistis. Be to, netoleravimo simptomai nėra tiesioginiai, pasireiškiantys nuo 10 minučių iki 48 valandų po  maisto suvartojimo.

 

Mano plaukai yra labai trumpi, ar jie vis tiek bus tinkami tyrimui?

Plaukų mėginys neturi būti primygtinai nuo galvos. Atliekant šį tyrimą, plaukų mėginys gali būti iš bet kurios kūno vietos, įskaitant kojas, rankas ar krūtinę.

 

Mano plaukai yra dažyti, ar tai gali paveikti tyrimo rezutatus?

Ne, testas atliekamas tiriant plauko  sudėtį, todėl plaukų dažymas neturės įtakos rezultatams.

 

Ką iš tikrųjų reikš mano tyrimo rezultatai?

Sąrašo elementai, kurie yra pažymėti tam tikra spalva, rodo ne mažesnį kaip 85% netoleravimo lygį ir yra klasifikuojami kaip žemo, vidutinio ar aukšto netoleravimo, pagal šiuos parametrus. Įprasta, kad tai, kas niekada anksčiau jums nekėlė problemų, pradėjo jas kelti. Tai labai priklauso nuo jūsų mitybos įpročių ir aplinkos. Jei dėl prasto imuninės sistemos lygio ar netinkamos mitybos jūsų organizme yra per daug tam tikro elemento, jūsų organizmas susidurs su problemomis. Šalutinis šio disbalanso poveikis ir yra  netoleravimas. Atsakymai pateikiami lietuvių arba anglų kalba.

 

Kas tiksliai nustatoma atliekant metalo toksiškumo analizę?

Šis netoleravimo testas nenurodo, kiek bet kurio metalo yra jūsų organizme. Metalo toksiškumo analizė nustato jautrumą metalams, įtrauktiems į tyrimą. Jautrumas vienam konkrečiam metalui sukels reakciją, kai bus tiesioginis ar netiesioginis kontaktas, reiškiantis, kad jūs neprivalote jo net realiai liesti. Tai gali reikšti, kad metalas, esantis kažkur jūsų kasdienėje aplinkoje  ir jus jis veikia neigiamai. Įprasti šaltiniai yra darbe naudojamos gamybinės mašinos ar oro kondicionavimo sistemose naudojami metalai.