Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

SkinCareDNA odos tyrimas

10 +

Metų patirtis

EasyDNA LT

SkinCareDNA odos tyrimas Kaina 299€

SkinCareDNA testas

Odos DNR tyrimas yra pagrindinė jūsų odos profilaktinė priežiūra, leidžianti geriau kontroliuoti senėjimo procesus, atsižvelgiant į jūsų unikalų genetinį profilį. EasyDNA siūlomas „SkinCareDNA“ testas yra naujausias ir novatoriškiausias DNR tyrimas, kuris turėtų būti jūsų odos priežiūros pagrindas, kadangi visų od yra individuali.

DNR mėginys, šiam tyrimui, imamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba ir tiriamas akredituotoje DDC laboratorijoje JAV. Tyrimo atsakymas pateikiamas anglų kalba.

SkinCareDNA odos tyrimas

EasyDNA LT

SkinCareDNA odos tyrimas Kaina 299€

SkinCareDNA testas

Odos DNR tyrimas yra pagrindinis jūsų odos profilaktinis gydymas ir priežiūra, leidžiantis geriau kontroliuoti senėjimo procesą, žiūrint į jūsų unikalų genetinį makiažą. Mūsų siūlomas „SkinCareDNA“ testas yra naujausias ir novatoriškiausias DNR tyrimas, kuris turėtų būti jūsų odos gydymo ir priežiūros pagrindas, nes ne visų oda yra vienoda.

Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba, akredituotoje DDC laboratorijoje JAV. Vaiko asmenybės pažinimo DNR tyrimo atlikimo terminas 20-25 d.d. nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Tyrimo atsakymas pateikiamas anglų kalba.

Mokslo pasiekimai odos priežiūros srityje: Pakelkite savo kasdienę odos priežiūrą į naują lygį

 

Dauguma grožio specialistų ar parduotuvių konsultantų tiesiog rekomenduoja naudoti kremą pagal jūsų odos tipą – sausai, riebiai ar normaliai odai, tačiau vien to nepakanka. Odos priežiūra neapsiriboja vien tik tinkamo kremo parinkimu. Tinkamą kremą ir odos priežiūros priemones galima maksimaliai išnaudoti tik žinant savo genetiką ir mokslo pagalba atrandant tai, kas iš tikrųjų veikia jūsų DNR. Šio DNR tyrimo rezultatai paruošiami per 20-25 darbo dienos nuo mėginių gavimo.

 

7 skirtingi odos priežiūros aspektai, atsispindintys jūsų rezultatuose 

 

SkinCareDNA tyrimas padės  nustatyti  kokiai grupei – aukštos, vidutinės ar žemos rizikos – jūs priklausote pagal šiuos 7 odos senėjimo aspektus:

1kategorija: Smulkios linijos ir raukšlės: vienas aspektų, dėl kurių atsiranda raukšlės, yra mūsų organizmo gebėjimas gaminti kolageną arba jo skaidymo greitis. Kitas svarbus veiksnys – tai procesas, vadinamas glikacija. Glikacija labai priklauso nuo mūsų suvartojamo cukraus (gliukozės) kiekio ir nuo to, kaip greitai iš organizmo pasišalina cukraus metabolitų šalutiniai produktai,  dar žinomi kaip AGE (galutiniai glikacijos produktai). Šie galutiniai glikacijos produktai pažeidžia odos baltymus ir gali slopinti kolageno ir elastino gamybą arba paskatinti šių baltymų skaidymą. Tam tikros genų variacijos labiau paverčia mus glikacijos įkaitais – ar jūs turite tokias genų variacijas? Išsiaiškinkite tai atlikdami SkinCareDNA tyrimą.

2 kategorija: Apsauga nuo saulės. Ar esate genetiškai linkę į žalingą saulės spindulių poveikį, pigmentaciją ir odos spalvos pasikeitimą dėl žalingų ultravioletinių spindulių poveikio, ar turite genų, užtikrinančių geresnę apsaugą nuo saulės (natūralus genetinis apsaugos nuo saulės faktorius)? Šio tyrimų etapo rezultatai padės įvertinti, kiek jūs galite būti saulėje, kokius kremus nuo saulės jums reikėtų naudoti ir koks turėtų būti jų stiprumas.

3 kategorija: Odos jautrumas.  Atsirado dėmės? Niežtinti ar jautri oda? Bėrimai? Kas sukelia tokias uždegimines reakcijas? Šis tyrimas parodys, ar turite genetinį polinkį į odos uždegimus ir jautrumą – du pagrindinius senėjimo veiksnius. Tyrimas gali padėti jums išvengti veiksnių, didinančių jautrumą.

4 kategorija: Odos elastingumas. Oda turi būti elastinga ir gebėti grįžti į pradinę formą. Kolagenas   ir   elastinas odai suteikia struktūrą, tačiau kai kuriais atvejais dėl genų įtakos natūralus odos elastingumas gali sumažėti.

5 kategorija: Pigmentacija. Melaninas – tai pigmentas, apsaugantis mus nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, sugeriantis UV spindulius ir išsklaidantis juos šilumos pavidalu. Jis sustabdo vėžį sukeliančius UV spindulius neleisdamas pažeisti DNR ir blokuodamas laisvuosius radikalus.

6 kategorija: Kolageno kokybė. Jūsų odos stangrumą ir elastingumą lemia kolagenas – baltymas, suteikiantis odai tokią gražią putlią ir lygią išvaizdą. Su amžiumi ima ryškėti smulkios raukšlelės ir raukšlės, nes sumažėja mūsų organizmo gebėjimas pačiam gaminti kolageną. Šis tyrimas patvirtins, ar yra pusiausvyra tarp genų, atsakingų už kolageno sintezavimą ir skaidymą ir nustatys, ar turite genetinį polinkį į ankstyvą senėjimą.

7 kategorija: Odos antioksidantai. Kiek jūsų oda geba gaminti antioksidantus, kovojančius su laisvųjų radikalų žala? Didžioji šio gebėjimo dalis slypi jūsų genuose. Putli, gaivi, jaunatviška išvaizda labai priklauso nuo jūsų organizme esančių antioksidantų, padedančių kovoti su itin reaktyviais laisvaisiais radikalais,   kurie cirkuliuoja jūsų organizme, pasirengę užpulti bet kurią kitą aptiktą molekulę.

Mėginių paėmimas

Mėginių paėmimas šiam DNR tyrimui yra lengvas ir nesudėtingas. Patvirtinus Jūsų užsakymą, EasyDNA išsiunčia tyrimo komplektą. Komplektas išsiunčiamas užsakyme nurodytu adresu. Atlikdami 3 paprastus, veiksmus galite paimti DNR mėginį ir išsiųsti jį analizei į mūsų laboratoriją.

1.Perbraukite aplikatoriaus galą su vata po liežuviu ir į vidinę skruosto pusę.

2.Palaukite maždaug valandą, kol aplikatoriai išdžius.

3.Sudėkite aplikatorius į voką, užklijuokite ir išsiųskite tyrimams.

Pastaba: Moksliškai įrodyta, kad SkinCareDNA tyrimas yra naudingas gydant odą   ir pritaikant odos priežiūros režimą, siekiant papildyti jūsų genus ir maksimaliai pagerinti jūsų odos išvaizdą. Nors senėjimo proceso negalima sustabdyti, jį galima sulėtinti. Veiksniai, kuriuos mes galime kontroliuoti, pavyzdžiui, saulės spindulių poveikis, mityba ir gyvenimo būdas, turi labai didelę įtaką mūsų amžiui ir odos priežiūrai. Kitų veiksnių, taip pat prisidedančių prie senėjimo, būtent gravitacijos ir laiko, negalima kontroliuoti.

 

ATSAKYMO PAVYZDYS (anglų kalba)

 

thumb Screenshot 2020 11 25 at 15.52.21

 

 
Bendras EasyDNA kompanijos sąlygas ir nuostatas rasite čia.