Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

img

Brolių / seserų DNR testas

(5.00)
Nuo: 299,00 
Išvalyti

Brolių / seserų DNR testą patartina atlikti tada, kai du žmonės nori sužinoti, ar jie turi tą patį biologinį tėvą ar motiną. Testas pateikia tikimybę, ar testuojami asmenys yra visiškai biologiškai susiję (abu biologiniai tėvai), pusiau susiję (vienas iš tėvų yra bendras) ar nesusiję (nėra biologinio ryšio). Brolių ir seserų DNR testą galima atlikti be bendro biologinio tėvo, tačiau mes visuomet patariame, kai yra galimybė, įtraukti žinomo gimdytojo (paprastai – motinos) DNR mėginį, tai padės gauti tikslesnius tyrimo rezultatus.

Žemiau rasite alternatyvius DNR mėginius, kurie gali būti tiriami, kai nėra galimybės paimti standartinio DNR mėginio (vidinio skruosto epitelio). Tiriant alternatyvų DNR mėginį, kainuoja papildomai 189 eur. kiekvienam tiriamąjam kurio DNR mėginys yra alernatyvus.

Alternatyvių DNR šaltinių tipai dnrcentras.lt