Netoleravimo testas (800 trigerių)

269,00 

Apie šį testą

Ar jus vargina migrena, vidurių užkietėjimas ar odos bėrimai? Įtariate, kad galbūt turite netoleravimą maistui ir ne tik? Netoleravimo testui naudojamas yra jūsų plaukų mėginys nustatyti jūsų organizmo jautrumą 800 trigerių: maistinėms ir nemaistinėms medžiagoms. Pateikiama mitybos, metalų toksiškumo, žarnyno biomos ir hormonų analizė! Rezultatai pateikiami per 12-15 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Pradėkite savo sveikesnio gyvenimo kelionę su „EasyDNA“!

Netoleravimo testą atlieka Healthy Stuff Online Ltd. laboratorija. Jungtinė Karalystė

Pastaba: Vaikams šį tyrimą galima atlikti tik nuo 5 metų amžiaus. Atsakymas pateikiamas lietuvių kalba.

Kokios yra pagrindinės netoleravimo testo savybės??

Išsami analizė

Netoleravimo testas tiria iki 800 trigerių: maistinių  ir nemaistinių produktų, tokius kaip naminiai gyvūnėliai ir žiedadulkės. Testavimas apima maistinių ir nemaistinių medžiagų netoleravimą, mikroelementų ir vitaminų trūkumą, metalų toksiškumo, žarnyno biomos, virškinimo sistemos /metabolizmo analizę bei hormonų pusiausvyros disbalansą. Maistinių/nemaistinių medžiagų ir metalų sąrašą galite apžvelgti čia:  TESTUOJAMŲ MEDŽIAGŲ SĄRAŠAS
Žarnyno bioma (tiriamos bakterijos) – Acidophilus Bifidus, Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Reuteri, Streptococcus Thermophilus.
Hormonų disbalansas (tiriami hormonai) – Estradiolis, Skydliaukę stimuliuojantis hormonas, Trijodtironinas (T3).
Virškinimo sistemos/metabolizmo analizė (tiriami fermentai) – Amilazė,  Tulžies druskos, Enterokinazė, Lipazė, Pepsinas, Trypsinas ir Chimotripsinas.

Patirtis ir akreditacija

Laboratorija atliko daugiau nei 400 000 tyrimų visame pasaulyje  ir turi daugiau nei 10 metų patirtį,  padėti žmonėms atkurti natūralią organizmo pusiausvyrą. Be to, „Mars III“ (daugialypio analitinio rezonanso sistema) biorezonansinė įranga, naudojama šiems netoleravimo testams yra gaminama ir pripažįstama kaip 11a klasės medicininio skenavimo įtaisas pagal ISO EN 13485.

Paprastas ir neinvazinis

Norint atlikti šį testą, reikia tik nedidelio jūsų plaukų mėginio, kurį galite paimti tiesiog namų sąlygomis! Skirtingai nuo kraujo ir šlapimo mėginių, kuriuos gali paveikti neseniai suvalgytas maistas ar stresas, plauko testavimui tai įtakos neturi ir tokiu būdu galima įvertinti ilgesnio laikotarpio  sveikatą.

Plaukų pavyzdžių surinkimo procesas yra gana paprastas ir lengvas. Nepaisant to, siūlome atidžiai perskaityti žemiau pateiktas instrukcijas, kaip sėkmingai surinkti plaukus šiam tyrimui.

Plaukai tinka iš bet kurios kūno vietos:
• Plaukų dažymas ar kitos procedūros neturi įtakos tyrimo rezultatams.
• Jei plaukai yra ilgesni nei vienas colis, mums reikia tik 5 atskirų plaukų sruogelių (po 3-4 plaukus).
• Idealiu atveju mėginiuose turėtų būti plaukų šaknis, nors  tai ne visada įmanoma.
• Jei kerpate plaukus, pabandykite juos nukirpti kuo arčiau šaknų.
• Surinkus mėginį, įdėkite jį į mažą sandarų plastikinį maišelį (pateiksime su mėginių komplektu mes), kad jis išliktų sausas ir saugus.
• Nesiųskite plaukų mėginio metalinėje folijoje ar kitoje metalinėje pakuotėje.
• Prieš siųsdami nurodytu adresu, įdėkite plaukų mėginius į  voką ir tuomet išsiųskite.

Greiti ir išsamūs rezultatai

Netoleravimo testo rezultatai pateikiami per 12-15 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Taip pat gausite nemokamą 19 puslapių išsamų vadovą, kuris išsamiai paaiškins jūsų rezultatus ir padės siekti sveikesnio gyvenimo būdo, pateikiant dietologų  lengvai suprantamas rekomendacijas.

NETOLERAVIMO TESTO  ATASKAITOS PAVYZDYS

NETOLERAVIMO TESTO IŠSAMUS GIDAS (spauskite ant paveikslėlio)

19

Atsakomybės apribojimas: Biorezonansas priskiriamas papildomajai ir alternatyviajai medicinai (PAM), kuri apima platų spektrą gydymo būdų, nepriklausančių pagrindinei medicinai. Biorezonanso terapiją, kaip KAM, gydytojai ir kolegos visame pasaulyje pripažįsta kaip patikrintą gydymo metodą. Tradicinė medicina šiuo metu nepripažįsta biorezonanso terapijos, nes ji nebuvo moksliškai tirta. netoleravimo testas ir ši svetainė nėra medicininė įstaiga ir negali pakeisti profesionalaus gydytojo konsultacijis, diagnozės ar gydymo. Visada kreipkitės į gydytoją ar kitą kvalifikuotą sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, jei turite sveikatos sutrikimų arba turite klausimų dėl sveikatos būklės ir (arba) medicininių simptomų. Niekada neignoruokite profesionalaus gydytojo rekomendacijų ir neatidėliokite vizito dėl to, ką perskaitėte šioje svetainėje. Visas tikėtinas ar galimas diagnozes, nustatytas atlikus testą ar šioje svetainėje, reikia aptarti ir patvirtinti su kvalifikuotu gydytoju. Jei manote, kad jums gali būti sutrikusi sveikata, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba greitosios pagalbos tarnybą. Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija išlieka jūsų asmenine rizika. Dalį šios Svetainės turinio gali pateikti trečiosios šalys, ir mes negalime patikrinti šio turinio. Mes negarantuojame, kad bet koks toks trečiųjų šalių turinys yra teisingas, tikslus ar išsamus. Šis testas nenustato IgE tipo alergijos ar IgG antikūnų. Kadangi šios reakcijos gali būti sunkios, rekomenduotina kreiptis į alergologus specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks yra skirtumas tarp alergijos ir netoleravimo?

Alergija yra sunkesnė nei netoleravimas ir paprastai alergijos reakcija jaučiama nedelsiant. Alergija dažniausiai išlieka visą gyvenimą. Priešingai, netolerancija paprastai būna mažiau sunki ir laikui bėgant gali keistis. Be to, netoleravimo simptomai nėra tiesioginiai, pasireiškiantys nuo 10 minučių iki 48 valandų po  maisto suvartojimo.

Mano plaukai yra labai trumpi, ar jie vis tiek bus tinkami tyrimui?

Plaukų mėginys neturi būti primygtinai nuo galvos. Atliekant šį tyrimą, plaukų mėginys gali būti iš bet kurios kūno vietos, įskaitant kojas, rankas ar krūtinę.

Mano plaukai yra dažyti, ar tai gali paveikti tyrimo rezutatus?

Ne, testas atliekamas tiriant plauko  sudėtį, todėl plaukų dažymas neturės įtakos rezultatams.

Ką iš tikrųjų reikš mano tyrimo rezultatai?

Sąrašo elementai, kurie yra pažymėti tam tikra spalva, rodo ne mažesnį kaip 85% netoleravimo lygį ir yra klasifikuojami kaip žemo, vidutinio ar aukšto netoleravimo, pagal šiuos parametrus. Įprasta, kad tai, kas niekada anksčiau jums nekėlė problemų, pradėjo jas kelti. Tai labai priklauso nuo jūsų mitybos įpročių ir aplinkos. Jei dėl prasto imuninės sistemos lygio ar netinkamos mitybos jūsų organizme yra per daug tam tikro elemento, jūsų organizmas susidurs su problemomis. Šalutinis šio disbalanso poveikis ir yra  netoleravimas. Atsakymai pateikiami lietuvių arba anglų kalba.

Kas tiksliai nustatoma atliekant metalo toksiškumo analizę?

Šis netoleravimo testas nenurodo, kiek bet kurio metalo yra jūsų organizme. Metalo toksiškumo analizė nustato jautrumą metalams, įtrauktiems į tyrimą. Jautrumas vienam konkrečiam metalui sukels reakciją, kai bus tiesioginis ar netiesioginis kontaktas, reiškiantis, kad jūs neprivalote jo net realiai liesti. Tai gali reikšti, kad metalas, esantis kažkur jūsų kasdienėje aplinkoje  ir jus jis veikia neigiamai. Įprasti šaltiniai yra darbe naudojamos gamybinės mašinos ar oro kondicionavimo sistemose naudojami metalai.

Pirkinių krepšelis