Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Tėvystės testas

10 +

Metų patirtia

EasyDNA LT

Tėvystės testas, atliekamas namuose. Kaina 229 €

Jau šiandien galite atlikti itin paprastą, tikslų ir už patrauklią kainą DNR tėvystės nustatymo tyrimą. Informuojame, kad nuo šiol DNR tėvystės nustatymas yra lengvai įveikiama užduotis. Paprastam, trijų žingsnių, procesui nebūdingas tradicinių DNR testų sudėtingumas. Tėvystės nustatymo sistema – tai 22 žymenų DNR testas – galingiausias standartinis DNR testas rinkoje. Tarp 22 tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota laboratorija Endeavor DNA, JAV, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą. Tėvystės nustatymo tyrimas, atliekamas per 7-10 darbo dienas skaičiuojant nuo datos, kai gaunami Jūsų DNR mėginiai į laboratoriją. * Kaina nurodyta, perkant internetu, klinikose kaina gali skirtis.

Pastabos: Tyrimų atlikimo terminai skaičiuojami nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Terminai skaičiuojami darbo dienomis.

Tėvystės testas

EasyDNA LT

Tėvystės testas, atliekamas namuose. Kaina 229 €

Jau šiandien galite atlikti itin paprastą, tikslų ir už patrauklią kainą DNR tėvystės nustatymo tyrimą. Pranešame, kad DNR tėvystės nustatymas tapo lengvai įveikiama užduotimi. Paprastam, trijų žingsnių procesui nebūdingas tradicinių DNR testų sudėtingumas. Tėvystės nustatymo sistema – tai 22 žymenų DNR testas – galingiausias standartinis DNR testas industrijoje. Tarp 22 tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota laboratorija Endeavor DNA, JAV, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą. Tėvystės nustatymo tyrimas, vidutiniškai atliekamas per 7-10 darbo dienas skaičiuojant nuo datos, kai gaunami Jūsų DNR mėginiai į laboratoriją. * Kaina nurodyta, perkant internetu, klinikose kaina gali skirtis.

Pastabos: Tyrimų atlikimo terminai skaičiuojami nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Terminai skaičiuojami darbo dienomis.

Kokie yra pagrindiniai pranašumai EasyDNA tėvystės nustatymo testo, atliekamo namuose?

 

Tikslus

EasyDNA tėvystės testas yra įtin tikslus, siekiantis 99,99% tėvystės tikimybę – patvirtinimo atveju ir 0% tėvystės tikimybę– atmetimo atveju. Visi testai atliekami naudojant 22 genetinį žymenis, kad atitiktų tarptautinius DNR tyrimų standartus ir garantuotų maksimalų tikslumą. Tėvystės testas gali būti atliekamas tik tarp tariamo tėvo ir vaiko, nereikalaujant įtraukti į tyrimą vaiko mamos.

Lengvai atliekamas

EasyDNA DNR mėginių surinkimo rinkinyje rasite viską, ko jums gali prireikti, kad atliktumėte šį testą. Rinkinyje rasite sterilius aplikatorius,  kad  patogiai galėtumėte paimti savo ir vaiko DNR mėginius (vidinio skruosto epitelį); Šiam tyrimui nereikalingas kraujo mėginys. Rinkinyje taip pat bus pateikta išsami instrukcija, kaip viską teisingai atlikti. Internete galite rasti video kaip teisingai paimti DNR mėginius.

Greitas

Rezultatai jums bus pateikti per 7 – 10 darbo dienas nuo mėginių gavimo  į laboratoriją dienos. Namų sąlygomis tėvystės testavimo rezultatai bus išsiųsti jums el. paštu, nebent bus prašoma kitaip.

Pastaba: mes galime užtikrinti standartinį rezultato pateikimo terminą, kai tyrimas atliekamas iš standartinių DNR mėginių (vidinio skruosto epitelio), naudojant tyrimui alternatyvų DNR mėginį, terminas bus ilgesnis, t.y. apie 10-14 darbo dienų.

Akredituota

Visus DNR  tėvystės testus atlieka Endeavor, ISO17025 akredituota laboratorija, kuri iki šiol jau yra atlikusi daugiau nei 250 000 DNR testų. Todėl galite būti tikri, kad jūsų testas atliekamas pagal griežčiausius kokybės reikalavimus.

Lankstu

„EasyDNA“ gali atlikti tyrimus žmonėms, gyvenantiems skirtinguose adresuose ar net skirtingose šalyse. Dėl platesnės informacijos prašau kreipkitės el. paštu info@easydna.lt.

Mes taip pat teikiame infomaciją, bet kuriame, viso proceso, etape. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba „Live Chat“, kad galėtumėte aptarti visus jums rūpimus klausimus. EasyDNA DNR tėvystės testas prasideda nuo 229 Eur už dviejų asmenų testavimą – tariamas tėvas ir vienas vaikas. Motinos DNR mėginys gali būti išsiųstas jums kartu ir bus testuojamas be papildomų išlaidų. Kaip ir visuose DNR tyrimuose, motinos DNR mėginys rekomenduojamas, jeigu tik yra tokia galimybė.

TĖVYSTĖS DNR TYRIMO ATSAKYMO IŠ LABORATORIJOS PAVYZDYS (spauskite čiaj