Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

DUK

Svarbiausi klausimai ir atsakymai

Žemiau pateikiame Jums svarbiausius klausimus su atsakymais. Jei visgi dar turėsite kokių neatsakytų sau klausimų ar abejonių, prašome susisiekti su mumis telefonu (8-37) 244 917 arba užpildyti Užklausos formą.

Ką tiksliai reiškia ISO 17025 akreditacija ?  

Laboratorija, akredituota pagal ISO 17025 buvo griežtai vertinama pagal  tarptautinius kokybės vadybos standartus ir tai reiškia, kad laboratorija gali pateikti tikslius rezultatus su  tinkamai kalibruota ir naujoviška, bei nuolat atsinaujinančia įranga. ISO 17025 yra laboratorijos standartas, nurodantis, kad atitinkama laboratorija galima pasitikėti, labai tikslūs rezultatai, bet kada galima pateikti įrodymus, kad standartų reikalavimai yra vykdomi nuolatos. Tokioje labaratorijoje dirbantys mokslininkai turi tik aukščiausią kvalifikaciją. 


Kokios DNR tyrimų kainos?  

Mūsų UŽSISAKYTI puslapyje rasite visas detalias kainas. 


Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti už DNR tyrimus?   

Galima atsiskaityti MasterCard arba Visa kreditine kortele (spauskite čia), taip pat bankiniu pavedimu arba grynais atsiskaičius kurjeriui, kuris pristatys Jums DNR mėginių surinkimo komplektą. Jums tereikia užpildyti užsakymo formą mūsų internetiniame puslapyje. Plačiau  UŽSISAKYTI

 

Ar greit gausiu savo DNR tyrimų rezultatus?  

Mūsų greičiausias tėvystės nustatymo rezultatas gali būti gautas per dvi darbo dienas nuo mėginių gavimo mūsų laboratorijoje dienos, jei pasirinksite express paslaugą . Jei bus tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio mėginių (ne express paslauga) tai užtruks iki 7-10 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Jei DNR mėginiai bus paimti iš kitų nestandartinių mėginių pvz:  nagų, plaukų arba cigarečių nuorūkų,  tuomet  tyrimo atsakymai bus pateikti per 10-15 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.  Akivaizdu, kad terminai gali būti ilgesni, jei mes turėsime pakartotinai atlikti tyrimą, ypač dėl to, jei nepavyksta išskirti DNR pirmojo tyrimo metu.


Kaip DNR įrodo tėvystę?  

Tėvystės nustatymo tyrimas susijęs  su tariamo tėvo ir tiriamo vaiko DNR palyginimu. Kadangi vaiko DNR  yra biologinio tėvo ir biologinės motinos derinys, todėl tariamo tėvo DNR palyginius su vaiko DNR, nustatoma ar tiriamas tėvas yra biologinis vaiko tėvas . Mūsų DNR mėginio paėmimo vadovas paaiškina, kaip teisingai paimti DNR mėginius namuose.

 

Kiek tikslus DNR tėvystės nustatymo tyrimas?  

Tėvystės testas, leidžia tiksliai nustatyti tėvystę. Mūsų DNR tyrimų laboratorija nuo šiol naudoja 20 genetinių žymenų tyrimą, kuris yra 100 kartų tikslesnis, nei reikalauja teismas. Tai reiškia, kad mūsų tyrimai yra tikslūs 99,999% .


Ar galiu atlikti DNR tėvystės nustatymo tyrimą be mamos ? 

Tikrai galima atlikti tyrimą ir nedalyvaujant biologinei mamai ir gauti tikslius rezultatus, tiriant tik vaiką ir tariamą tėvą. Tačiau jei yra galimybė, gerai būtų paimti ir mamos mėginį, dėl dar tikslesnio atsakymo.


Aš turiu smalsius kaimynus,  kaip nuslėpti DNR mėginių komplekto pristatymą?  

Labai diskretiška! DNR mėginių surinkimo komplektas bus atsiųstas nepažymėtame voke, ir niekas nesužinos kas yra viduje. Arba paskambinę mums, galite aptarti kitas komplekto perdavimo galimybes. Taip pat yra galimybė gauti DNR mėgin ių komplektą į jūsų nurodytą Omniva paštomatą, bet kuriame Lietuvos mieste. Ši informacija turi būti pažymėta užsakant DNR tyrimų, pastabų skiltyje.


Ar mėginių surinkimo komplektai gali būti siunčiami atskirais adresais?  

Mes galime atsiųsti rinkinius skirtingiems asmenims, gyvenantiems skirtingose vietose. Kadangi mes esame tarptautinė DNR tyrimų kompanija, mes taip pat galime atsiųsti DNR mėginių komplektus ir į skirtingas šalis, tačiau tai kainuos papildomą mokestį už antrą rinkinį, kurio kaina gali skirtis, priklausomai nuo šalies į kurią reiktų siųsti. Mes išsiunčiame kiekvieną rinkinį su unikaliu stebėjimo kodu, kad galėtume sekti jį per pristatymo ir testavimo sistemą. Mes pradėsime tyrimą tik tada, kai visi mėginiai bus gauti laboratorijoje, ir atskiri mėginiai nebus tiriami atskirai. Rekomenduojame susisiekti su mumis info@easydna.lt  kad įsitikintumėt, ar viskas yra organizuojama pagal Jūsų poreikius, tai padarykite prieš pateikiant užsakymą. 


Ar mano DNR tyrimų rezultatai bus pripažinti LR teismuose?  

Namų sąlygomis paiimti DNR mėginiai netiks LR teismams, bet jei norite tyrimo rezultatų, kurie tiktų LR teismams plačiau skaitykite čia:  Tėvystės testas ( su teismo eksperto išvada).


Kokios formos bus DNR tėvystės atsakymas ir ar aš juos suprasiu? 

Atsakymas iš laboratorijos gaunamas anglų kalba. DNR testų rezultatai (spauskite čia). Taip pat pridedamas paaiškinamasis raštas lietuvių kalba, kuris be teismo eksperto išvados, negalioja LR teismuose.

 

Ar mokant kreditine kortele mano duomenys bus saugūs?  

Visa informacija, kurią jūs suteikiate mums darydami savo užsakymą, yra saugi ir apsaugota naudojant 128 bitų SSL (Secure Sockets Layer) šifravimo programinę įrangą. Tai aukščiausią saugumo lygį  turinti apsauga, kurią naudoja internete kreditinės kortelės, duomenų  apsaugai. Mūsų šifravimo sertifikatas rodomas mūsų užsakymo puslapyje. Mes nematome nieko, išskyrus paskutinius 4 numerius jūsų kortelėje, kurią mes naudojame kai vykdome užsakymą. Ir šifravimas užtikrina visiškai saugų kortelės perdavimo ir priėmimo  numerį į jūsų kortelės kompaniją. EasyDNA neišsaugo jokios kredito kortelės informacijos  ir jūs turėsite iš naujo įvesti savo kortelės duomenis, jei norėsite pertvarkyti arba atlikti papildomą mokėjimą.


Kokie alternatyvūs DNR mėginiai tinka DNR tyrimui? 

DNR galima išgauti iš daugelio kūno skysčių ar kūno audinių. Pavyzdžiai, tai galima atlikti iš: kraujo, seilių, spermos, plaukų, nagų ir pan. Mėginiai gali būti išgauti ir iš daugelio daiktų, ant kurių yra paliktas žmogaus DNR, pavyzdžiui: cigarečių nuorūkų, kramtomos gumos, higieninių paketų, nosinės, servetėlės ir pan. Mūsų Konfidencialaus tėvystės tyrimo puslapyje pateikiama platesnė informacija ir kainos.


Ar plaukai tiks DNR  tyrimui?  

Taip, šviežias žmogaus plaukas, idealiai tinka DNR tyrimui. Jei norite atlikti DNR tyrimą iš plauko, geriausiai būtų mums atsiųsti  6-8 vnt. plaukų su svogūnėliu, nukirptas plaukas tyrimui netinka. Daugiau informacijos ( spauskite čia)

 

Ką daryti, kai tariamas tėvas atsisako pasidaryti DNR tyrimą, bet giminės sutinka?  

 

Tėvystės nustatymo testas gali būti  daromas ir be  tariamo tėvo, tik tiriant jo giminaitį ir vaiką. Tokiu atveju atliekamas vienas iš tinkamo Giminystės DNR testo – ir jei mama gali, taip pat gali duoti DNR mėginį, tuomet rezultatai  bus tikslesni. 


Kiek laiko mėginiuose randamas (išlieka) DNR ?  

DNR mėginiai, paimti iš vidinio skruosto epitelio (seilių) gali būti saugomi 1 metus. Norint gauti kuo tikslesnius rezultatus, DNR mėginys turi būti tinkamai saugojamas, o aplikatoriai su paimtais DNR mėginiais  iš vidinio skruosto epitelio ląstelėmis, turėtų būti nudžiovinami natūraliai ( apie 1 val.), tik po to sudedama viskas į voką ir siunčiama į laboratoriją.