Protėvių kilmės DNR testas (pagal Tėvo kilmės liniją)

Nuo 329,00 

Apie DNR testą

Šiame tyrime bus nustatyta jūsų Haplogrupė pagal tėvo kilmės liniją. Haplogrupė – dalelių derinys, kuris glaudžiai susijęs ir paveldimas kartu. Paveldima iš vieno iš tėvų, dažniausiai, tai Y chromosomos požymis, paveldimas vyriška linija, ir mitochondrinės DNR požymis, paveldimas moteriška linija“ Kitaip tariant, šios haplogrupės leidžia nustatyti vienos linijos – tėvo arba motinos – paveldėjimo liniją.

Norintiems atrasti ryšių su specifiniais žmonėmis ar sudaryti giminės medį šis tyrimas nėra tinkamas. Tokiu atveju reikia informacijos ieškoti tautiniuose archyvuose ir prašyti genealogo pagalbos.

Tyrimo rezultatus gausite per 7-9 savaites. Pastaba: Atsakymas pateikiamas anglų kalba. Tyrimas pagal tėvo kilmės liniją atliekamas tik vyrams.

Protėvių kilmės tyrimas pagal tėvo liniją – skirtas Haplogrupės nustatymui pagal tėvo kilmės liniją.

Protėvių kilmės pagal tėvo kilmės liniją DNR testas

Tėvo kilmės linijos DNR testas yra puikus būdas atrasti savo protėvius iš tėvo pusės. Protėvių testas pagal tėvo kilmės liniją yra jums tinkamas testas, jei norite atsekti  savo tėvo protėvių kilmę. Tai ne tik  tiksliausias, bet ir vienintelis testas leidžiantis žinoti savo tikrąsias, tėvo kilmės linijos protėvių priešistorines šaknis.

Paspauskite čia, jeigu norite sužinoti  DNR protėvių kilmės testų gidas pradedantiesiems apie EasyDNA siūlomus visus Protėvių kilmės testus ir suprasti kuo jie skiriasi vienas nuo kito.

EasyDNA protėvių testai, nesvarbu, ar tai tėvo kilmės linijos ar kitas  protėvių kilmės testas yra naudojami ne tik smalsumui patenkinti, bet ir norintiems sužinoti daugiau apie savo kilmę. Dažnai  klientai, kurie užsako šiuos testus yra įvaikinti ir negali gauti jokios reikšmingos informacijos apie jų tikrąją kilmę. Protėvių kilmės testas pagal tėvo kilmės liniją taip pat yra puiki dovana tėvui, giminaičiui vyrui ar pažįstamam draugui, kurie domisi savo protėviais ir genealogija. Tėvo kilmės linijos testo kaina yra 339 €.

16

Y chromosoma ir tėvo kilmės linija

Y chromosomoje yra visa informacija apie jūsų tėvo kilmės linijos protėvius. Tai giliai užkoduota protėvių kilmės informacija, labai specifiniuose jūsų DNR regionuose. Mokslinė analizė, naudojant pažangias technologijas ir didelius protėvių DNR duomenų bazių įrašus, padeda EasyDNA pateikti tikslų tėvo kilmės linijos DNR testą.

Y chromosoma paveldima iš tėvo sūnui ir perduodama iš kartos į kartą. Tos pačios giminės vyrai, turės tą patį Y chromosomos profilį.

Tėvo kilmės linijos DNR testas:

Atskleis jūsų tėvo kilmės haplogrupę. Visi žmonės priklauso tam tikroms haplogrupėms. Šio testo rezultatas susies jus su tais  protėviais, su kuriais jūs turite daugiausiai genetinių panašumų.

Norėdami jums padėti aiškiau ir giliau suprasti tam tikrus dalykus, kartu su rezultatu gausite paaiškinimą apie haplogrupę, kuriai priklausote.

EasyDNA pateiktas aukštos raiškos sertifikatas yra puikus, norint vizualizuoti ir atsekti jūsų protėvių judėjimą iš didžiojo Afrikos žemyno į kitas Europos dalis, Aziją ir į likusio pasaulio kraštus.

Pagrindinių Y-DNR haplogrupių yra net 19. Peržiūrėkite  tėvo kilmės haplogrupes, kad suprastumėte kiekvienos haplogrupės charakteristines savybes.

Ar gali moterys atlikti šį testą?

Genetiškai kalbant,  moterys neturi Y chromosomos; tai reiškia, kad jos negali tiesiogiai atlikti šio tėvo kilmės linijos DNR testo, kadangi šio testo tyrimui reikalinga Y chromosomos sričių analizė, kuriose užkoduota informacija apie tėvo protėvius. Jei moteris nori sužinoti daugiau apie savo tėvo protėvius, jų geografinę kilmę ir migracijos įpročius, viskas, ką ji turi padaryti, ji paprašyti biologinio  giminaičio (pavyzdžiui: dėdės, brolio ir t.t.) atlikti testą jos vardu.

Kaip atliekamas šis testas?

Šiame tyrime naudojamas DNR analizės metodas, kurį mes vadiname trumpa tandemų pakartotine analize. Specialistai  ieško pasikartojančių sekų ar vienetų jūsų DNR; šie vienetai, be abejo, yra neįtikėtinai maži ir svyruoja nuo 2–6 bp. Tuomet ieško, kiek tų pačių pasikartojimų bus jūsų DNR. Žmonės su skirtingais protėviais, turės skirtingus savo DNR pasikartojimus. STR tyrimai iš tikrųjų dažnai naudojami kriminalistiniuose tyrimuose ir, žinoma, protėvių kilmės DNR tyrimuose.

Tačiau jums nereikia per daug galvoti apie DNR analizės sudėtingumą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti savo DNR mėginį, naudojant mūsų DNR mėginių komplektą. Grąžinkite DNR mėginį mums, o EasyDNA atliks visa kita.
Protėvių kilmės tyrimą (pagal tėvo kilmės liniją) atlieka: DDC – DNA Diagnostics Center One DDC Way Fairfield, OH 45014, JAV

Atsakymo pavyzdys

Protėvių kilmės DNR testo pagal tėvo liniją žemėlapis ir ataskaita. (Paspauskite ant paveikslėlio)

17

Pirkinių krepšelis