Netoleravimo testas (900 trigerių)

269,00 

Apie šį testą

Netoleravimo testas apima iki 900 trigerių! Atliekant netoleravimo testą, testuojami maisto produktai, įskaitant kasdienius maisto produktus ir įprastus pusgaminius, o taip pat ir ne maisto produktus, pvz., netoleravimą naminiams gyvūnams ir žiedadulkėms. Tyrimas apima vitaminų ir mikroelementų trūkumą, metalų toksiškumą, žarnyno biomos ir hormonų pusiausvyros analizę.

Patirtis ir akreditacija

Laboratorija atliko daugiau nei 400 000  tyrimų visame pasaulyje ir turi daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje.Laboratorija naudoja Mars III (Multiple Analytical Resonance Systems) biorezonansinę įrangą yra pripažinta 11a klasės medicininiu skenavimo įrenginiu pagal ISO EN 13485.

Mėginys tyrimui ir rezultatai

Šiam testui reikia tik nedidelio plaukų mėginio, kurį galite paimti patogiai savo namuose! Skirtingai nuo kraujo ir šlapimo tyrimų, kuriems įtakos gali turėti neseniai valgytas maistas ar stresas, plaukų tyrimams įtakos tai neturi ir galima įvertinti sveikatos būklę daug ilgesniam laikotarpiui.

Plaukų pavyzdžių surinkimo procesas yra gana paprastas ir lengvas. Nepaisant to, siūlome atidžiai perskaityti žemiau pateiktas instrukcijas, kaip sėkmingai surinkti plaukus šiam tyrimui.

Plaukai tinka iš bet kurios kūno vietos:
• Plaukų dažymas ar kitos procedūros neturi įtakos tyrimo rezultatams.
• Jei plaukai yra ilgesni nei 2,54 cm, mums reiks tik 5 atskirų plaukų sruogelių po 3-4 plaukus.
• Idealiu atveju mėginiuose turėtų būti plaukų šaknis, nors  tai ne visada įmanoma.
• Jei kerpate plaukus, pabandykite juos nukirpti kuo arčiau šaknų.
• Surinkus mėginį, įdėkite jį į mažą sandarų plastikinį maišelį, kad jis išliktų sausas ir saugus.
• Nesiųskite plaukų mėginio metalinėje folijoje ar kitoje metalinėje pakuotėje.
• Prieš siųsdami nurodytu adresu, įdėkite plaukų mėginius į  voką ir tuomet išsiųskite.

Netoleravimo tyrimo rezultatai pateikiami per 10-15 darbo dienų nuo mėginių gavimo laboratorijoje. Atsakymas pateikiamas anglų kalba
Netoleravimo tyrimą atlieka: Global Health laboratorija, Jungtinės Karalystės.

 NETOLERAVIMO TESTO ATSAKYMO PAVYZDYS.

Pastaba: Vaikams šį tyrimą galima atlikti tik nuo 5 metų amžiaus.

PASTABA: jūsų rezultatai bus suskirstyti į skyrius pagal ištirtų elementų tipą. Kiekvienoje skiltyje rasite apžvalgos puslapį, skirtą, kad jūsų rezultatai būtų kuo aiškesni ir glaustesni, o jūsų dėmesys būtų nukreiptas į jums vertingiausią informaciją. Visą ištirtų elementų sąrašą rasite išsamios analizės puslapyje.

Atsakomybės apribojimas: Biorezonansas priskiriamas papildomajai ir alternatyviąjai medicinai (PAM), kuri apima platų spektrą gydymo būdų, nepriklausančių pagrindinei medicinai. Biorezonanso terapiją, kaip KAM, gydytojai ir kolegos visame pasaulyje pripažįsta kaip patikrintą gydymo metodą. Tradicinė medicina šiuo metu nepripažįsta biorezonanso terapijos, nes ji nebuvo moksliškai tirta. netoleravimo testas ir ši svetainė nėra medicininė įstaiga ir negali pakeisti profesionalaus gydytojo konsultacijis, diagnozės ar gydymo. Visada kreipkitės į gydytoją ar kitą kvalifikuotą sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, jei turite sveikatos sutrikimų arba turite klausimų dėl sveikatos būklės ir (arba) medicininių simptomų. Niekada neignoruokite profesionalaus gydytojo rekomendacijų ir neatidėliokite vizito dėl to, ką perskaitėte šioje svetainėje. Visas tikėtinas ar galimas diagnozes, nustatytas atlikus testą ar šioje svetainėje, reikia aptarti ir patvirtinti su kvalifikuotu gydytoju. Jei manote, kad jums gali būti sutrikusi sveikata, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba greitosios pagalbos tarnybą. Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija išlieka jūsų asmenine rizika. Dalį šios Svetainės turinio gali pateikti trečiosios šalys, ir mes negalime patikrinti šio turinio. Mes negarantuojame, kad bet koks toks trečiųjų šalių turinys yra teisingas, tikslus ar išsamus. Šis testas nenustato IgE tipo alergijos ar IgG antikūnų. Kadangi šios reakcijos gali būti sunkios, rekomenduotina kreiptis į alergologus specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks yra skirtumas tarp alergijos ir netoleravimo?

Alergija yra sunkesnė nei netoleravimas ir paprastai alergijos reakcija jaučiama nedelsiant. Alergija dažniausiai išlieka visą gyvenimą. Priešingai, netolerancija paprastai būna mažiau sunki ir laikui bėgant gali keistis. Be to, netoleravimo simptomai nėra tiesioginiai, pasireiškiantys nuo 10 minučių iki 48 valandų po  maisto suvartojimo.

Mano plaukai yra labai trumpi, ar jie vis tiek bus tinkami tyrimui?

Plaukų mėginys neturi būti primygtinai nuo galvos. Atliekant šį tyrimą, plaukų mėginys gali būti iš bet kurios kūno vietos, įskaitant kojas, rankas ar krūtinę.

Mano plaukai yra dažyti, ar tai gali paveikti tyrimo rezutatus?

Ne, testas atliekamas tiriant plauko  sudėtį, todėl plaukų dažymas neturės įtakos rezultatams.

Ką iš tikrųjų reikš mano tyrimo rezultatai?

Sąrašo elementai, kurie yra pažymėti tam tikra spalva, rodo ne mažesnį kaip 85% netoleravimo lygį ir yra klasifikuojami kaip žemo, vidutinio ar aukšto netoleravimo, pagal šiuos parametrus. Įprasta, kad tai, kas niekada anksčiau jums nekėlė problemų, pradėjo jas kelti. Tai labai priklauso nuo jūsų mitybos įpročių ir aplinkos. Jei dėl prasto imuninės sistemos lygio ar netinkamos mitybos jūsų organizme yra per daug tam tikro elemento, jūsų organizmas susidurs su problemomis. Šalutinis šio disbalanso poveikis ir yra  netoleravimas. Atsakymai pateikiami lietuvių arba anglų kalba.

Kas tiksliai nustatoma atliekant metalo toksiškumo analizę?

Šis netoleravimo testas nenurodo, kiek bet kurio metalo yra jūsų organizme. Metalo toksiškumo analizė nustato jautrumą metalams, įtrauktiems į tyrimą. Jautrumas vienam konkrečiam metalui sukels reakciją, kai bus tiesioginis ar netiesioginis kontaktas, reiškiantis, kad jūs neprivalote jo net realiai liesti. Tai gali reikšti, kad metalas, esantis kažkur jūsų kasdienėje aplinkoje  ir jus jis veikia neigiamai. Įprasti šaltiniai yra darbe naudojamos gamybinės mašinos ar oro kondicionavimo sistemose naudojami metalai.

Biorezonanso terapija ir tyrimai

Biorezonanso terapija ir biorezonanso tyrimai yra papildoma ir alternatyvioji medicina. Tai yra įvairi paslaugų, produktų ir praktikos grupė, kuri nepatenka į įprastinę mediciną. Ši papildoma terapija yra veiksmingiausia, kai naudojama kartu su įprastine medicina ar gydymu.

Biorezonansiniai tyrimai priskiriami jautrumo testui. Jautrumo testas, tai nėra  IgE testavimas, kuriuo nenustatoma medicininė diagnozė ir jis nepakeičia profesionalios medicininės konsultacijos.

Rekomenduojame kreiptis konsultacijos į savo gydytoją arba kitus kvalifikuotus sveikatos priežiūros specialistus, jei turite sveikatos problemų ir įtariama, kad tai reikia gydyti.

Kaip tai veikia:

Biorezonanso terapija naudoja gyvo organizmo informaciją, kuri yra saugoma kaip rezonansas arba energija.

Plaukų sruogos naudojamos norint gauti šio rezonanso dažnius, naudojant MARS III (daugelio analitinio rezonanso sistemų) aparatus specialiai sukurtoje laboratorijoje ir palyginti juos su duomenų bazėje registruotais elementų dažniais.

Tyrimų duomenų bazėje lyginami maisto produktai ir ne maisto produktai, vitaminai, mineralai, metalai, fermentai ir bakterijos, siekiant nustatyti jų kiekį organizme ir bet kokį disbalansą, palyginus tai su MARS III duomenų bazėje užfiksuotu optimaliu dažniu.

Laboratorijai pateikti plaukų mėginiai yra lyginami  iki 975 įrašytais elementais. Bet koks elementas, kurio dažnio atsakas yra 85 % ar didesnis, rezultatuose pažymimas kaip disbalansas.

Patvirtinta

Išbandyta ir testuota visame pasaulyje

  • Biorezonanso metodai buvo naudojami visame pasaulyje nuo aštuntojo dešimtmečio, tokiose šalyse ir žemynuose kaip Australija, Azija, Europa ir Naujoji Zelandija.

Neinvazinis metodas

  • Metodas yra neinvazinis ir nėra siejamas su galimu šalutiniu poveikiu. Šiandien šis metodas tampa vis populiaresnis kaip alternatyvi priemonė, padedanti nustatyti įvairias diagnozes.

Paprasti, tačiau informatyvūs rezultatai

  • Biorezonanso terapija – tai būdas nustatyti kelis grįžtamojo ryšio rezultatus per vieną seansą.

Vis dar keliantys klausimų

Ginčijamas veiksmingumas

  • Šiuo metu yra mažai mokslinių straipsnių apie biorezonansą kaip tikslų sveikatos būklės ar ligos rodiklį arba veiksmingą bet kokios sveikatos būklės gydymą.

Teigiama, kad tai pseudomokslas

  • Kai kurie mokslininkai abejoja biorezonanso terapija, nes teiginiai ar tyrimai, kurie, kaip teigiama, yra moksliniai/faktiniai įrodymai, nėra paskelbti tinkamais moksliniais metodais forumuose.

Nenuoseklūs rezultatai

  • Kai kuriuose tyrimuose biorezonanso terapija neparodė rezultatų nuoseklumo, todėl reikalingi tolesni tyrimai ir moksliniai darbai.
Pirkinių krepšelis