Biologinės tėvystės tyrimas (tiriami 3 gyvūnai)

299,00 

Apie DNR testą

Kam reikalingas šunų tėvystės DNR tyrimas? Šunų biologinės tėvystės nustatymas atliekamas lyginant DNR palikuonių ir tariamų tėvų. Šis tyrimas atliekamas naudojant vatos aplikatorius, kurių pagalba labai nesunkiai paiimai DNR mėginių pavyzdžiai iš gyvūnų.

Šis tyrimas reikalingas tam, kad:

Įsitikinti, kad jūs perkate šuniuką su DNR sertifikuotu kilmės dokumentu

Pasiūlyti savo klientams  DNR sertifikuotą kilmės garantiją

Pašalinti abejones, kad jūsų vada gali turėti keletą reproduktorių

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja tėvystės nustatymo tyrimas?

Tėvystės nustatymo tyrimas kainuoja 299 eur., į kainą įtraukta trys tiriamieji (tėvas, mama ir 1 palikuonis). Tuo pačiu metu galima įtraukti ir daugiau palikuonių į tyrimą, tačiau tai kainuoja papildomai, kiekvienam papildomam tiriamąjam po 79 eur.

Pastaba: Mes visada rekomenduojame, į tyrimą įtraukti ir  motinos DNR mėginį, nes tai gali padėti mums gauti tikslesnius šunų DNR testo rezultatus.

Kaip atliekamas DNR tyrimas?

Atlikti šunų tėvystės tyrimą yra labai paprasta ir nesudėtinga. DNR mėginiai yra surenkami naudojant vatos aplikatorių iš vidinio skruosto epitelio (seilių). Po  testo užsakymo, kurį galite užsisakyti mūsų svetainėje, EasyDNA atsiųs jums registruotu paštu šuns DNR mėginių paėmimo komplektą, kuriame yra viskas, ko reikia paiimti DNR mėginius. Taip, jums nereikės patirti brangių veterinarinių mokesčių  arba priduoti kraujo mėginį, kad būtų atliktas toks tyrimas, kuris gali sukelti nereikalingą įtampą jums ir jūsų augintiniams. Surinkus DNR mėginius ir užpildžius reikiamas sutikimo formas, jūs turite išsiųsti mums viską atgal  į laboratoriją tyrimams.

DNR tėvystės tyrimo rezultatai

Jūsų gyvūnų tėvystės tyrimo rezultatai bus išsiųsti jums elektroniniu paštu per 10-15  darbo dienų nuo DNR mėginių gavimo dienos. Šioje ataskaitoje bus pateiktas atsakymas „atitinka”, o tai reiškia, kad tiriamasis tėvas yra patvirtintas kaip biologinis palikuonio tėvas.  Tais atvejais, kai tėvas yra atmestas, kaip biologinis tėvas, atsakyme pateikiama „neatitinka” arba ” atmestas”.  Šunų DNR tėvystės tyrimų rezultatai yra labai tikslūs, jiems naudojamas 16-DNR žymenų skydelis pradiniam tėvystės tyrimui. Tais atvejais, kai tiriamieji yra glaudžiai susiję giminystės ryšiais yra atliekamas papildomų 13 žymenų patikslinamasis tyrimas.
Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie šį tyrimą, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi arba rašykite mums info@easydna.lt.

 TĖVYSTĖS TYRIMO ATSAKYMO PAVYZDYS.

Pirkinių krepšelis