Protėvių kilmės DNR testas (GPS Origins)

349,00 

Apie DNR testą

„GPS Origins“ yra skirtas atsekti ankstyvuosius protėvius, apie 1000 metų nuo šių dienų. Tiriamojo DNR bus susieta su šalimis, teritorijomis ar kryptimis (šiaurės, pietų, rytų ar vakarų), tačiau kai kuriais atvejais yra galimybė priartinti salą, miestą ar kaimą, iš kurio kilę tiriamojo protėviai.

Iš kur tiksliai kilę jūsų protėviai? Kokiose šalyse glūdi jūsų tikroji kilmė? Pradėkite atradimų kelionę ir sužinokite, iš kokių šalių, miestų ar salų yra kilę jūsų protėviai. „GPS Origins ™“ testas pateikiantis naujausias genealogijos ir genetikos išvadas ir sujungiantis jas su nauja protėvių tyrinėjimo priemone, vadinama geografine gyventojų struktūra (GPS). Koks šio testo tikslas? Šis testas gali tiksliai apibrėžti jūsų protėvių kilmę.

Kuo šis testas skiriasi nuo kitų protėvių testų?

Kitas kilmės testasGPS Origins™ testas
Protėvių vietovės Susieja jus su bendresniais žemyno regionaisSusieja jus su tikromis šalimis, miestais ar salomis iš šių dienų pasaulio žemėlapio
Kiek laiko atgal atsekami jūsų protėviai?Keli tūkstantmečiaiMaždaug 1000 metų atgal

Kiek tikslus yra GPS Origins ™?

„GPS Origins ™“ yra galingas testas, leidžiantis atsekti vėlyvuosius protėvius, iš tikrųjų atsekant juos 1000 metų nuo šių dienų. Jūsų DNR bus susietas su šalimis, sritimis ar kryptimis (šiaurės, pietų, rytų ar vakarų), tačiau kai kuriais atvejais galima priartinti salą, miestą ar kaimą, iš kurio kilę jūsų protėviai.

Pasitikslinkite, ką galite žinoti apie savo šaknis užsisakydami „GPS Origins ™“

Dauguma žmonių tiria savo protėvius, norėdami gauti išsamesnį savo šeimos medį, tačiau jei jie nepasinauda tinkamais įrankiais (pvz., DNR tyrimais) ar tinkamais asmenimis (tokiais kaip genealogistai), tiesiog “atsitrenkia” į sieną. Jūs tikite, kad turite prancūzų, turkų, rusų, anglų ar vokiečių kilmės protėvius – bet ar galite būti tikri? „GPS Origins ™“ leis jums patvirtinti, ar tai, ką žinote apie savo protėvius yra tiesa.
Protėvių kilmės tyrimą GPS Origins atlieka: DDC – DNA Diagnostics Center One DDC Way Fairfield, OH 45014, JAV

Ką atskleis jums rezultatai?

Peržiūrėkite atsakymo pavyzdį, spustelėdami žemiau esantį paveikslėlį:

Rezultatai yra internetinė interaktyvi ataskaita, šis pdf yra tik pavyzdys. (Paspauskite ant paveikslėlio)

1 3

Pastaba: Visi Protėvių kilmės testų atsakymai pateikiami anglų kalba. Atsakymas pateikiamas: nuoroda į laboratorijos svetainėje, esančią ataskaitos informaciją.

Tyrimo atlikimo terminas 7-9 savaitės.

Rezultatai yra tikras informacijos lobynas jums ir jūsų šeimai. Pateikiama išsami informacija, apimanti:

36 globalių genų grupių, naudojamų jūsų autosominiam DNR genetiniam indetitetui apskaičiuoti, analizė. Čia būsite susieti su konkrečiomis šalimis ar teritorijomis, iš kurių kilę jūsų protėviai. Pavyzdžiai, tai galėtų būti Pietų Prancūzija, Sardinija, Baskų šalis, Šiaurės Indija ir kt.). „GPS Origins ™“ ataskaitoje naudojamos spalvos, nurodančios, kuriose šalyse ar srityse yra stipriausias jūsų genetinis ryšys).

Jūsų unikalus DNR profilis palyginimas su kitomis tirtomis populiacijomis visame pasaulyje, leidžiantis EasyDNA nustatyti, iš kur kilo jūsų pirmieji protėviai ir kur jie apsigyveno. Šiame skyriuje taip pat išsamiai paaiškinamas žemės ūkio ir istorinis kontekstas bei pateikiamos galimos priežastys, kodėl jūsų protėviai ten lankėsi. Šis laikotarpis taip pat pateikiamas žemėlapyje.

Laboratorija tiriamo asmens DNR profilį palygina su maždaug 10 000 DNR profilių  DNR, esančių duomenų bazėje. 10 000 DNR profilių duomenų bazėje buvo surinkti iš 862 pasaulio regionų, kurių kiekviena populiacija gaunama iš tikslios geografinės vietovės.

Anksčiau migracija nebuvo tokia dažna, kaip šiandien. Didžioji dalis populiacijos   visą savo gyvenimą nugyvendavo sėsliai, vienoje teritorijoje. Tačiau kai kurios grupės žmonių migravo į naujas šalis ar regionus, ten sukurdavo šeimas su vietiniais, taip sukurdami naujas bendruomenes ar populiacijas. Kai „naujoji“ bendruomenė susimaišydavo su vietiniais, jie sukūrdavo taip vadinamą  naują genetinį profilį. Nors jūsų DNR yra unikalus, pasinaudojant „GPS Origins ™“ galima susieti jūsų DNR su populiacijomis, iš kurių ji kilo.

Pirkinių krepšelis