Neištikimybės DNR testas

Nuo 219,00 

Apie DNR testą

Partnerių išdavystės DNR testas. Kankina nuojauta, kad partneris Jums neištikimas…. Atsakyk į šį klausimą jau dabar.

Neištikimybės DNR tyrimai yra nauja paslauga, kurią siūlo EasyDNA kompanija. Šis tyrimas skirtas patvirtinti arba išsklaidyti įtarimus apie tai, ar jūsų partneris yra jums neištikimas.

Tyrimo atlikimo terminas 20-25 darbo dienos, nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Neištikimybės DNR tyrimo mėginiai

EasyDNA akredituota laboratorija Endeavor DNA gali aptikti DNR iš įvairių jūsų pateiktų mėginių (įskaitant plaukų mėginius, prezervatyvus, spermos dėmes, kraujo dėmes ir daugelį kitų), nes turi didelę patirtį dirbant su alternatyvių DNR šaltinių mėginiais,  kriminalistinių tyrimų paslaugos srityje.
Svarbu pažymėti, kad ne visi mėginiai bus priimti tyrimui. Teisingas mėginys yra iškirpta vieta iš drabužio ar apatinių, su konkrečiai nurodyta tiriamos dėmės vieta, apibrėžiant ją apskritimu markerio pagalba (svarbu neliesti dėmės vietos rankomis). Audinio skiautę reikia dėti į popierinį voką, kuris yra jums pateiktas su DNR mėginių surinkimo komplektu.
Svarbu: Jei siunčiate daugiau nei vieną audinio skiautę, kaina skaičiuojama papildomai (Papildomo spermos mėginio iš audinio (drabužio) tyrimas, aptinkant DNR), už kiekvieną papildomą alternatyvų mėginį. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamių konsultacijų apie jūsų siunčiamą mėginį, kad kuo tiksliau ir teisingiau pateiktumėte alternatyvų mėginį tyrimui.
Pastaba: Mėginiai turi būti kuo šviežesni arba ne senesni nei 60 dienų. Audinio skiautė turi būti neskalbta.

Ką įmanoma išsiaiškinti atlikus DNR neištikimybės tyrimą.

Labiausiai paplitęs būdas yra tirti (aptinkant DNR) dėmes rastas ant apatinio trikotažo, patalynės ar drabužių. Kiti alternatyvūs mėginiai, kurie gali būti panaudoti: prezervatyvai, moterų higienos įklotai ir tt.

Spermos baltymo aptikimo ant audinio testas yra greitas ir paprastas testas, kuris leis jums patvirtinti spermos buvimą ant jūsų atsiųstos audinio skiautės. Jei jums nereikia aptikti DNR, bet tik norite sužinoti, ar ant jūsų siųsto alternatyvaus mėginio yra spermos pėdsakų. (Tyrimas: spermos aptikimas ant audinio (aptinkamas spermos baltymas,  DNR neišskiriant ).

Vėliau, laboratorija gali aptikti vyriškos ir moteriškos lyties DNR ant audinio; tai daroma profiliavimu ultravioletinėje šviesoje ir mikroskopiniais tyrimais, ieškant vyriškų ir moteriškų DNR dėmių. Mėginyje gali būti aptikta vyro DNR, moters DNR arba DNR mišinys iš moteriškos ir vyriškos lyties DNR. (Tyrimas: Spermos tyrimas iš audinio (drabužio) aptinkant DNR).

Tada, laboratorija gali palyginti rastą (-us) DNR su DNR profiliu (-iais) nuo vatos aplikatoriaus (jei užsakyta tokia paslauga) ir daryti išvadą ar esantis DNR sutampa ar nesutampa su pateiktu (-ais) DNR ant aplikatoriaus. (Tyrimas: Spermos tyrimas iš audinio (drabužio) aptinkant DNR+ 1 palyginamasis DNR mėginys iš seilių (aplikatoriaus pagalba)).

Žmogaus teisių aktas

Svarbu suprasti, kad Europos Sąjungos žmogaus biologinės medžiagos įstatymas reguliuoja  žmogaus biologinių medžiagų rinkimą ir analizę (tyrimą). Tai apima bet kokios žmogaus  biologinės medžiagos dėmę, nesvarbu, kokio dydžio ji būtų. Norint siųsti tokį mėginį tyrimui, asmuo arba užsakovas, kuris pateikia mėginį tyrimui turi duoti sutikimą raštu (pasirašant sutikimo anketoje ir ant mėginio voko), kad galėtume tirti šį mėginį. Be to, tam, kad būtų visiškai suderinama su žmogaus teisių aktu, mėginio savininkas taip pat turi būti informuojamas apie tai, kaip jo DNR mėginys bus naudojamas DNR tyrimams. (Pasirašant ant voko, kuriame bus alternatyvus mėginys tyrimui.)

Apie rezultatą ir kainas

Ar jūsų užsakytas neištikimybės tyrimas patvirtina neištikimybę? Svarbu, kad jūs suprastumėte, kad kaip DNR tyrimų kompanija, EasyDNA, pateikia mokslinius atsakymus. Neištikimybės DNR testas gali atsakyti į klausimą,  ar tirtame DNR mėginyje rasta vyro ar/ir moters DNR ar du skirtingi DNR mėginiai priklauso tam pačiam individui.

EasyDNA negali pakomentuoti ar neištikimybė faktas buvo, ar ne. Rezultatai yra pateikiami jums ir jūs turite padaryti savas išvadas apie neištikimybės faktą. Tyrimo atsakymas pateikiamas per 20-25 darbo dienas nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Testas gali nustatyti, bet kokias įtartinas dėmes ant medžiagos, tokios kaip apatiniai, ar tai yra žmogaus biologinė medžiaga ar ne. DNR gali būti patvirtinta pilnavertė,dalinė ar mišri. (tai yra ar DNR bus tik jūsų ir Jūsų partnerio ar dar ir trečio asmens.).Tyrimo kaina, Eur.
Spermos aptikimas ant audinio (aptinkama spermos baltymas. DNR neišskiriamas)249€
Spermos tyrimas iš audinio (drabužio) aptinkant DNR379€
Spermos tyrimas iš audinio (drabužio) aptinkant DNR+ 1 palyginamasis DNR mėginys iš seilių (aplikatoriaus pagalba)539€
Papildomo spermos mėginio iš audinio (drabužio) tyrimas, aptinkant DNR379€
Papildomo DNR mėginio iš seilių tyrimas ( aplikatoriaus pagalba)219€
Papildomas DNR mėginio iš seilių tyrimas + palyginimas219€
Pirkinių krepšelis