Kaip paimti ir grąžinti DNR mėginius

DNR mėginių paėmimo ir grąžinimo vadovas

Kai patvirtinsite savo užsakymą, DNR mėginių rinkinys bus nedelsiant išsiųstas jums, tokiu būdu, kokį pasirinksite užsakant tyrimą. DNR mėginių komplektą gausite per 1- 2 darbo dienas. DNR tyrimui skirtame DNR surinkimo mėginių rinkinyje yra viskas, ko jums reikia paimti  DNR mėginius namų sąlygomis. Rinkinyje rasite puikiai iliustruotą, lengvai suprantamą DNR mėginių paėmimo instrukciją.
Naudojant EasyDNA DNR testo rinkinį, paimti DNR mėginius yra paprastas ir lengvas procesas. Mes rekomenduojame, peržiūrėti vaizdinę instrukciją, kuri yra pateikta žemiau. Prašome atsiminkite, kad kiekvienam tiriamajam reikia naudoti po 2 aplikatorius.
Mums grąžinti paimtus DNR mėginius galite registruotu paštu per Lietuvos paštą (atgalinis vokas yra komplekte) arba per Omniva paštomatų sistemą.

NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

1. Rinkinio viduje rasite keletą spalvotų vokų. Standartiniu atveju rinkinys sudarytas taip, kad būtų galima ištirti 2 asmenis. Tuo atvejus, jei užsakėte trijų asmenų DNR testą, rinkinyje bus dar vienas papildomas rausvas vokas.

2NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

2. Kiekvieno voko viduje rasite 2 sterilius aplikatorius. Prieš mėginių paėmimą rekomenduojama mažiausiai pusvalandį nevalgyti ir negerti.

3 NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

3. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS užpildykite rinkinyje esančia sutikimo formą bei vokus su aplikatoriais. Įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga.

4NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

4. Išėmus aplikatorius iš jų popierinės pakuotės, saugokite, kad jų galas su vata nieko neliestų, nes aplikatoriai yra sterilūs. Kiekvienam tiriamąjam yra skirti 2 aplikatoriai.

5NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

5.  Perbraukite aplikatoriaus galą su vata per vidinę skruosto pusę, lūpų lygyje, virš liežuvio. Tai darykite 10 sekundžių. Atminkite, kad su aplikatoriumu renkamos skruosto ląstelės, o ne seilės, todėl krupoščiai trinkite vidinę skruosto pusę. Tai reikia padaryti su keturiais aplikatoriais kiekvienam tiriamam asmeniui.

6NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

6. Prieš įdedant aplikatorius atgal į voką, būtina leisti jiem nudžiūti mažiausiai 1 val. Padėkite aplikatorius taip, kad galas su vata nieko neliestų. Jokiu būdų NELIESKITE galo su vata, net ir norint patikrinti ar aplikatorius jau išdžiuvo.

7NDR instriukcijos iliutracijos web 600x600

7. Sudėkite aplikatorius į atitinkamus vokus. Šiuos spalvotus vokus bei sutikimo formą įdėkite į EasyDNA voką su atgaliniu adresu ir jį išsiųskite registruotu paštu arba Omniva paštomatu (daugiau informacijos apie siuntimą Omniva paštomatu pateikta žemiau), kad EasyDNA galėtų atlikti DNR tyrimą.

PASTABA: Nesėkmės atveju, jei neteisingai paimtas DNR mėginys iš vidinio skruosto epitelio, pakartotinas tyrimas papildomai kainuoja 100 eur. kiekvienam tiriamąjam, kuriam reikia kartoti DNR mėginį.

Kaip grąžinti paimtus DNR mėginius per Omniva paštomatus:

Užpildykite DNR mėginių grąžinimo formą, paspaudžiant apačioje esančią nuorodą (Grąžinimas per Omniva paštomatą).
Sudėkite paimtus DNR mėginius ir užpildytą sutikimo formą į D14 ar panašaus dydžio voką ir užklijavę paštomate lipduką įdėkite voką į Omniva paštomatą.
Grąžinimo paslaugos kaina 2,15 eur.
Jei turite klausimų dėl DNR mėginių paėmimo ar grąžinimo tyrimui, prašau susisiekite su mumis telefonu +370 620 44744.
Pirkinių krepšelis