Prenatalinis tėvystės testas

Šį tyrimą tap pat galite atlikti partnerių klinikose – PASIRINKTI KLINIKĄ

Nuo 1.899,00 

Apie DNR tyrimą

Esate nėščia ir jums reikia tėvystės DNR tyrimo nėštumo metu su nuline rizika? EasyDNA dabar siūlo neinvazinį, 100% saugų nėščiųjų DNR tėvystės tyrimą, kuris yra tikslus ir siekia net 99,9% tikslumo ar tiriamasis vyras yra biologinis vaiko tėvas. Tyrimo rezultati gaunami per 12-15 darbo dienas, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Šis tyrimas atliekamas tik EasyDNA atstovų klinikose.

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas atliekamas labai anksti – nuo 9 nėštumo savaitės.

Prenatalinį DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka: DDC – DNA Diagnostics Center One DDC Way Fairfield, OH 45014, JAV

Technologiškai pažangiausias testas, šiandien jau pasiekiamas

EasyDNA  didžiuojasi galėdama pasiūlyti pažangiausią prenatalinio tėvystės tyrimą. Naudojant naujos kartos sekvenavimo (NGS) technologiją moderniausioje DDC laboratorijoje, šis  testas yra neprilygstamas savo tikslumu  kadangi analizuoja daugiau nei 5000 genetinių žymenų. Dėl didelio tikslumo, testas pasižymi dideliu specifiškumu. Norėdami gauti tikslų atsakymą, pasinaudokite šiuo itin tiksliu prenatalinio tėvystės testu. Šio tyrimo kaina  1899 €.

Prenatalinio tėvystės testo  pranašumai

Kadangi prenatalinis tėvystės testas analizuoja vaisiaus DNR be motinos kraujyje esančių ląstelių, nėra klaidingų rezultatų dėl ankstesnio nėštumo ar  buvusio persileidimo. Tai taip pat reiškia, kad testas yra daug tikslesnis ir patikimesnis nei kiti neinvaziniai testai, kuriuose naudojamos branduolinės vaisiaus ląstelės (visas DNR, uždarose ląstelėse).

Neinvazinis prenatalinis tėvystės testas yra visiškai saugus. Tyrimas analizuoja motinos kraujyje, esančią vaisiaus DNR be ląstelių (kuri yra paimta iš motinos veninio kraujo mėginio). Kiti prenatalinio tėvystės tyrimo metodai, tokie kaip choriono gaurelių mėginių ėmimas, yra invaziniai ir kyla persileidimo pavojus, vaisiaus vandenų nutekėjimas ar vaisiaus galūnių pažeidimas.

Palyginti su kitais mėginių ėmimo metodais, šis prenatalinis tėvystės testas užima mažiau laiko, yra ekonomiškesnis ir paprasčiau atliekamas. Invazinių mėginių rinkinių, tokių kaip amniocentezė, medicininės išlaidos gali būti labai didelės, o jų organizavimas  gali užtrukti ilgiau.

Šiam labai moksliniam tyrimui nereikia akušerio-ginekologo specialisto pagalbos. Tiek amniocentezė, tiek CVS yra medicininės intervencijos, reikalaujančios specialisto pagalbos

Svarbi pastaba

Prenatalinis tėvystės testas negali būti atliekamas dirbtinio apvaisinimo in vitro (IVF), dvynių ar daugiavaisio nėštumo atvejais. Mažiau nei 9 savaičių nėštumo (praėjus 7 savaitėms po pastojimo) atveju arba kai tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Tyrimas taip pat negali būti atliekamas, kai motina serga onkologine liga, preeklampsija, neseniai buvo perpiltas kraujas, atlikta kaulų čiulpų transplantacija, persodinti organai ar kamieninės ląstelės.

Kaip atliekamas prenatalinis tėvystės testas?

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad nėštumo metu motinos kraujyje cirkuliuoja laisvas vaisiaus DNR. EasyDNA prenataliniam tėvystės tyrime naudojama naujos kartos sekvenavimo (NGS) technologija, kuri analizuoja daugiau nei 5000 genetinių žymenų, žinomų kaip vieno nukleotido polimorfizmai (SNP), kad būtų patvirtinta vaisiaus tėvystė 99,9% tikslumu.

Šiam DNR tyrimui atlikti reikalingas motinos veninio kraujo mėginys  ir tariamo tėvo vidinio skruosto tepinėlio mėginys. Laboratorijoje iš motinos kraujo išskiriamas laisvojo vaisiaus DNR. Išskyrus vaisiaus DNR iš plazmos, ji analizuojama kartu su motinos ir tariamo tėvo DNR mėginiais. Laboratorijoje specialistai naudoja informatikos algoritmą, kad apskaičiuotų vaisiaus DNR ir tariamos tėvo DNR genetinių žymenų panašumą. Jei tikimybė, kad tariamas tėvas turi genetinius žymenis, kurių reikalauja biologinis tėvas, yra didesnė nei 99,9%, rezultatas yra teigiamas . Jei genetinių žymenų panašumo nėra, rezultatas bus neigiamas.

Šį DNR testą galima atlikti jau 9-tą nėštumo savaitę (praėjus 7 savaitėms po pastojimo)!

Testo rezultatai

„EasyDNA“ prenatalinis testas yra vienas tiksliausių neinvazinių prenatalinių tėvystės testų  pasaulyje! Standartinius rezultatus galima gauti per 12–15 darbo dienas. Atminkite, kad šis terminas skaičiuojamas  nuo  laiko, kai mėginiai pasiekia JAV laboratoriją. Rezultatai parodys vieną iš dviejų rezultatų:

Tikimybė > 99.9%  – tariamas tėvas neatmetamas, kaip  biologinis tėvas, t.y.  tariamas tėvas  yra biologinis tėvas, ir tai bus patvirtinta su 99.9% tikimybe.

Tikimybė 0.00%  – tariamas tėvas yra atmestas kaip biologinis  tėvas, t.y.  tariamas tėvas nėra biologinis tėvas, ir tai bus patvirtinta su 100% tikimybe.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip paimti DNR mėginius?

Šiam tyrimui reikalingas motinos veninio kraujo mėginys, kurį turi paimti medicinos personalas. Mėginių surinkimo rinkinys bus  tiesiogiai išsiųstas paėmėjui. Rinkinyje bus viskas, ko reikia  norint paimti jūsų DNR mėginius, įskaitant visus reikalingus dokumentus. Tariamo tėvo DNR mėginį (vidinio skruosto epitelį) tiriamasis gali paimti pats namų sąlygomis.

Ar ankstesni nėštumai ar persileidimai gali turėti įtakos tyrimų rezultatams?

Vaisiaus DNR iš motinos kraujotakos išnyksta per kelias valandas po gimdymo. Dėl šios priežasties, atliekant mūsų testą, nėra tikimybės klaidingai diagnozuoti. Tačiau tyrimo rezultatams gali turėti įtakos kiti veiksniai, tokie kaip nėštumo laikotarpis, žmogaus DNR mutacijos, mėginių užteršimas surinkimo metu, mėginių laikymo ir gabenimo sąlygos.

Kiek tikslūs yra rezultatai ir ar jie galioja teisme?

Atlikus DNR tėvystės tyrimą, ar tai būtų prenatalinis, ar postnatalinis, biologinis tėvas labai tiksliai patvirtinamas arba atmetamas. Tačiau teisme galioja tik pogimdyvinio tėvystės testo rezultatai (jei jie atliekami pagal įstatymų numatytus reikalavimus). Prenatalinio tėvystės testo rezultatas negali būti naudojami teisme. Daugelis teismų nesiūlio naudoti prenatalinio testavimo tėvystei nustatyti ir beveik visada laukia, kol kūdikis gims, kad atlikti tėvystės nustatymo tyrimą. Viena iš pagrindinių to priežasčių yra vengti skatinti naudoti tokias invazines procedūras kaip CVS, kurios gali pakenkti negimusiam kūdikiui.

Ar galiu išsiųsti papildomus DNR mėginius po rezultatų gavimo?

Kai bus pateikti tyrimo rezultatai, tyrimas bus uždarytas. Todėl įmonė negali naudoti ankstesnio prenatalinio testo rezultatų papildomiems tyrimams po to, kai rezultatai buvo pateikti. Jei klientams reikės atlikti papildomus tyrimus (pvz., Ištirti antrą tariamą tėvą), mums reikės naujų motinos ir tėvo DNR mėginių. Tokiais atvejais klientai turės įsigyti naują prenatalinį testą už svetainėje nurodytą kainą

Bendrosios sąlygos ir terminai

Skaityti prenatalinio tėvystės testo     BENDRĄSIAS SĄLYGAS IR TERMINUS

Pirkinių krepšelis