GutWell mikrobiotos testas

Nuo 195,00 

Apie šį testą

GutWell” mikrobiomos testas suteikia informacijos apie žarnyno bakterijų sudėtį ir rekomenduoja, kaip pagerinti ar išlaikyti subalansuotą žarnyno mikrobiomą.
Per pastarąjį dešimtmetį žinių apie mūsų organizme gyvenančius mikroorganizmus labai padaugėjo. Šiandien žinoma, kad mūsų organizme yra maždaug tiek pat mikroorganizmų, kiek ir mūsų pačių žmogaus ląstelių – apie 37 trilijonus. Daugiausia ir didžiausia šios mikroorganizmų įvairovė įsikūrusi mūsų žarnyne, kuris vadinamas žarnyno mikrobioma.

Įvairi ir subalansuota mikroorganizmų bendruomenė yra svarbi norint džiaugtis puikia sveikata ir pasiekti norimą kūno svorį. Subalansuoto mikrobiomos pagrindą sudaro tinkama mityba. Tačiau nesubalansuota žarnyno mikrobioma gali sukelti įvairias ligas ir kitas sveikatos problemas, pavyzdžiui, nutukimą, virškinimo sutrikimus, II tipo diabetą ir kt.
Žarnyno mikrobiomos sudėtį įtakoja įvairūs veiksniai, daugiausia mūsų mityba, vaistų vartojimas, ligos ir kiti gyvenimo būdo bei aplinkos veiksniai.
Tirdami savo mikrobiomą, atminkite, kad šios sąlygos keičia žarnyno mikrobiomo sudėtį ir turi įtakos tyrimo rezultatams:
• Per pastaruosius 3 mėnesius vartojote antibiotikus;
• Pastaruoju metu nesilaikėte savo įprastų mitybos įpročių;
Nėštumas ar žindymas.
Žarnyno mikrobiomos tyrimo pagalba galima suformuoti sąmoningą mitybą ir užkirsti kelią ligoms bei kitiems sveikatos sutrikimams.

Tyrimo mėginys: išmatos, imamos namų sąlygomis

Rezultatai pateikiami 15-20 darbo dienų
Rezultatai pateikiami anglų kalba.

GUTWELL ATSAKYMO PAVYZDYS.

Kokią informaciją aš gausiu?

„GutWell” pateikia atsakymus apie:
– Kokios bakterijos gyvena jūsų žarnyne?

 • Kaip žarnyno bakterijos veikia jūsų organizmą?
  – Ar jūsų žarnyne yra pakankamai naudingų bakterijų?
  – Ar jūsų žarnyne yra kenksmingų bakterijų?
  – Ar žarnyno bakterijos skatina nutukimą?
  – Ar jūsų mityba ir mikrobioma yra subalansuota, ar reikia keisti
  mitybos įpročių?
  – Kaip pasiekti subalansuotą žarnyno mikrobiomą ?
  Tyrimo medžiaga yra išmatų mėginys, kurį patogiai galite paimti namų sąlygomis.
  Rekomenduojame užsakyti bent 2 tyrimus. Antrąjį – po pirmo tyrimo rezultatų praėjus 1-2 mėnesiams, bet ne vėliau kaip po 6 mėnesių nuo pirmojo tyrimo.
Pirkinių krepšelis