Genetinio polinkio į 34 ligas testas

480,00 

Apie DNR testą

Įsivaizduokite, ką galėtumėte padaryti, jei turėtumėte galimybę sužinoti savo riziką susirgti tam tikromis paveldimomis ligomis! „EasyDNA“ siūlo novatorišką genetinį testą, kuris padės jums sužinoti daugiau apie sveikatą, kuri užkoduota jūsų genuose.

Genetinio polinkio į 34 ligas tyrimas (GPL34) suteikia informaciją apie jūsų genetinį polinkį į širdies ligas, onkologinius susirgimus, imuninės sistemos sutrikimus, cukrinį diabetą, senėjimo procesų sutrikimus. Genetinio polinkio į 34 ligas tyrimas yra atliekamas pagal naujausius mokslinius laimėjimus genetikos srityje. Atlikti tyrimai parodė, kad dauguma šiuolaikinių ligų yra nulemtos genetinių klaidų mūsų genome. Ištyrusi, jūsų genetinį profilį, laboratorija galės atsakyti apie jūsų polinkį į 34 genetiškai paveldimas ligas, kokia jūsų tikimybė susirgti lygininant su likusios populiacijos sergamumo vidurkiu.
Įvertinant tai, kad keletas tiriamų ligų, išskirtinai yra skirta vyrams, moterims yra tiriamos 33 paveldimos ligos, vyrams 35.
Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba. Genetinio polinkio į 34 ligas atlikimo terminas 19-25 darbo dienos, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

DNR sveikatos testas: įgalintas per sąmoningumą.

Mintis apie senatvę ir tikimybe susirgti tokia liga kaip vėžys gali išgąsdinti, tačiau atlikę šį genetinio polinkio į ligas testą ir įsigilinę į savo unikalų genetinį kodą,  galėsite sužinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį, ir kokių prevencinių priemonių imtis. Tik naujausi pasiekimai autoimuninių ligų genetikos srityje, suteikia galimybę turėti atsakymus į mums visiems svarbius sveikatos klausimus.

Tam tikra gyvenimo patirtis gali paskatinti mūsų norą, sužinoti daugiau apie mūsų genetinį palikimą ir kaip tai paveiks mus ateityje. Daugelis iš mūsų yra motyvuoti pagerinti savo sveikatą, sumažinti ligų riziką ir apsaugoti save ir savo artimuosius. Šį norą gali paskatinti artimų giminaičių pasikartojančios paveldimos ligos, todėl kyla daug klausimų apie mūsų pačių būsimą riziką susirgti viena ar kita paveldima liga.

Genetinio polinkio į paveldimas ligas tyrimas tiria šias 34 ligas :

Imuninė sistemaSenatvinės ligosŠirdies ir kraujagyslių ligosOnkologiniai susirgimaiBendra sveikataAkių ligos
1. Sisteminė raudonoji vilkligė7. Alzheimerio liga10. Intrakranialinė aneurizma15. Šlapimo pūslės vėžys24. Nutukimas35. Pirminė atvirojo kampo gliaukoma
2. Greisvo liga8. Osteoporozė11. Prieširdžių fibriliacija16. Krūties vėžys (moterims)25. Migrena su aura36. Eksfoliacinė gliaukoma
3. Celiakija 9. Reumotoidinis artritas12. Širdies vainikinių arterijų liga17. Kolorektalinis vėžys26. 1 tipo diabetas
4. Išsėktinė sklerozė13. Periferinių arterijų liga18. Bazalinių ląstelių karcinoma27. 2 tipo diabetas
5. Psoriazė14. Venų tromboembolija 19. Skrandžio vėžys28. Tulžies pūslės akmenligė
6. Alopecija (vyriško tipo plikimas)20. Plaučių vėžys29. Cukraus įsisavinimas
21. Prostatos vėžys (vyrams)30. Folio rūgšties metabolizmo sutrikimas
22. Melanoma31. Vitamino B6 poreikis
23. Krūties vėžys (vyrams)32. Vitamino B12 poreikis
33. Vitamino D poreikis
34. Laktozės netoleravimas

Naudojant naujausias mokslines technologijas, tiriami ir analizuojami jūsų DNR  vieno nukleotido polimorfizmai (SNP). Šie duomenys atskleidžia daugybę informacijos, kuri naudojama jūsų rizikai susirgti viena ar kita paveldima liga ir visa tai leidžia naujai įgytas žinias pritaikyti  pasirenkant sveikesnį gyvenimo būdą.

Tai suasmeninta sveikatos apžvalga – ji įrašyta jūsų genuose

Jei norite pagerinti savo gyvenimo kokybę, priimdami geresnius sprendimus, tuomet šis tyrimas kaip tik jums. Šiandienos gražaus kūno kulte daug laiko ir pinigų yra išleidžiama dietoms ir sporto klubams, tačiau sužinoti tokią svarbią informaciją, ką gali atskleisti jūsų genai  yra daug svarbesnė investicija į ateitį. Sužinoję, kokią informaciją koduoja jūsų DNR ir koks yra jūsų genetinis polinkis į tam tikras paveldimas ligas, galėsite lengviau planuoti reguliarius sveikatos patikrinimus ir geriau suprasti, kokie gyvenimo būdo pokyčiai yra būtini jums.

Šį testą atlikti yra labai lengva, o DNR mėginių  rinkinį galite gauti į bet kurią vietą visoje Lietuvoje. Viskas, ko mums reikia iš jūsų yra paprastas vidinio skruosto epitelio mėginys, kurį paimsite aplikatoriaus pagalba, naudojant mūsų DNR mėginių rinkinį. Viskas, ko reikia DNR mėginiams paimti rasite rinkinyje, o taip pat ir apmokėtą atgalinį voką. Tiesiog grąžinkite DNR mėginį mums  ir 33 puslapio ataskaita jums bus išsiųsta el. paštu  per 19-21 darbo dienas. Jau šiandien priimkite sprendimus už  savo geresnę ir sveikesnę ateitį!

DNR analizė atliekama pagal aukščiausią tarptautinį standartą ISO 17025 genetinių tyrimų laboratorijoje.

DNR sveikatos tyrimai ir genetinė konsultacija

Genetinio polinkio į ligas rezultatai turi būti aptarti su gydytoju-genetiku. Todėl  labai rekomenduojame gavus rezultatus, pasikonsultuoti su genetiku.

Su gydytoju-genetiku reiktų pasitarti ir prieš atliekant šį testą. Specialistas gali pasiūlyti tolesnių veiksmų, kurių reikia imtis siekiant užkirsti kelią ligai. Ataskaitoje taip pat pateikiami vaizdiniai elementai ir lengvai suprantamos diagramos, rodančios, apie kiekvieną tirtą ligos riziką: ji yra maža, vidutinė ar aukšta.

Genetikos mokslas apima daugelį sričių: įskaitant biologiją, genetiką, slaugą, psichologiją; visuomenės sveikatą ir socialinį darbą. Jūsų genetikos specialistas  padės jums geriau suprasti jūsų rezultatus. Genetinio polinkio į ligas  rezultatai nėra aiškūs ir norint iš tikrųjų padaryti reikšmingus pokyčius jūsų gyvenime, suprasti, ką iš tikrųjų reiškia jūsų genetinis polinkis ir kaip galite pagerinti savo sveikatą, privaloma specialisto išvada. Pasikonsultavus su specialistu, be gyvenimo būdo pokyčių ir dietos, taip pat galite sužinoti apie riziką šeimoje, paveldimus veiksnius, pasekmes ir tai, kaip geriausiai siekti sveikesnio gyvenimo būdo.

Apie rezultatus

Apie rezultatus

Išsamioje šio testo ataskaitoje  įvertinamas ne tik jūsų genetinis polinkis į tiriamas ligas, bet ir įvertinama jūsų vidutinė rizika susirgti viena ar kita liga, palygus su vidutine visos populiacijos rizika sirgti viena ar kita liga.
Visada rekomenduojame aptarti savo rezultatą su genetiku, kuris gali įvertinti ir kitus prisidedančius veiksnius, tokius kaip gyvenimo būdas, mankšta ar dieta. Daugelio ligų vystymuisi svarbų vaidmenį vaidina tiek jūsų genetika, tiek ir išoriniai aplinkos veiksniai, todėl labai svarbu kreiptis į specialistus, kurie turėdami jūsų genetinius rezultatus, galės apibendrinti juos ir pateikti galutines išvadas.
Atsakymas pateikiamas lietuvių arba anglų kalba.

Genetinio polinkio į 34 ligas ataskaitos pavyzdys

Pirkinių krepšelis