Dvynių zigotiškumo testas

Nuo 329,00 

Apie DNR testą

EasyDNA siūlo dvynių zigotiškumo testą, kuris parodo dvynių zigotinį ryši. Dvynių DNR testas moksliškai patvirtina ar dvyniai yra identiški ar ne. Nors daugeliui atrodo, kad išvaizda yra aiškus rodiklis, tai nėra moksliškai logiškas metodas nustatyti ar dvyniai monozigotiniai (identiški) ar heterozigotiniai (neidentiški). Dvynių DNR testo rezultatai yra 100% tikslumo.

Kas yra dvynių DNR tyrimas?

DNR mėginiai imami iš vidinio skruosto epitelio aplikatoriaus pagalba, kuris 10 sekundžių trinamas vidiniame skruoste.  Identiški dvyniai (monozigotiniai dvyniai) turės tą patį DNR profilį; neidentiškų dvynių (dizigotinių dvynių) DNR profilis nebus identiškas . Dvynių testas gali patvirtinti, ar tirti dvyniai turi tuos pačius DNR profilius, ar ne, ir tokiu būdu patvirtinti, ar jie yra identiški, ar neidentiški dvyniai.

„EasyDNA“ metu mėginiai analizuojami naudojant moderniausias genetinio identifikavimo sistemas, kurios analizuoja 16 skirtingų genetinių žymenų. Rezultatai garantuoja maksimalią tikimybę, viršijančią 99,99%.

Užsisakykite Dvynių zigotiškumo testą jau šiandien

Dvynių zigotiškumo DNR testas kainuoja 329,00 € dviem tiriamiesiems. Papildomų asmenų (trynukų  ir t.t.) kaina yra 100,00 EUR asmeniui. Rezultatai pateikiami per 7–10 darbo dienų nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Kokiais atvejais tikslinga atlikti dvynių zigotiškumo testą?

Pati dažniausia priežastis yra smalsumas. Daugelis tėvų nori sužinoti ar jų dvyniai yra identiški, ar ne.

Tačiau, šis testas turi ir praktinę naudą, pavyzdžiui situacijose, kuomet reikia perpilti kraują ar persodinti organus. Identiškų dvynių DNR yra vienoda, todėl jie gali aukoti savo organus vienas kitam su itin minimalia atmetimo rizika.

 

 

Pirkinių krepšelis