Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

Kaip paimti DNR mėginį

10 +

Metų patirtis

EASYDNA LT

DNR mėginių paėmimo ir gąžinimo vadovasKai patvirtinsite savo užsakymą, DNR mėginių rinkinys bus nedelsiant išsiųstas jums su kurjerių tarnyba, jį gausite per 1- 2 darbo dienas. DNR tyrimui skirtu DNR surinkimo mėginių rinkinyje yra viskas, ko jums reikia atlikti jūsų DNR pavyzdžių surinkimą namuose. Rinkinyje rasite puikiai iliustruotą, lengvai suprantamą DNR mėginių paėmimo instrukciją.

Naudojant EasyDNA DNR testo rinkinį, surinkti DNR mėginius yra paprastas ir lengvas procesas. Mes rekomenduojame, peržiūrėti vaizdinę instrukciją, kuri yra pateikta žemiau. Prašome atsiminkite, kad kiekvienam tiriamajam reikia panaudoti po 2 aplikatorius.

Mums grąžinti paimtus DNR mėginius galite registruotu paštu per Lietuvos paštą (atgalinis vokas yra komplekte) arba per Omniva paštomatų sistemą.

Kaip grąžinti paimtus DNR mėginius per Omniva paštomatus:

1.Užpildykite DNR mėginių grąžinimo formą, paspaudžiant apačioje esančią nuorodą (Grąžinimas per Omniva paštomatą).

2. Sudėkite paimtus DNR mėginius ir užpildytą sutikimo formą į D14 ar panašaus dydžio voką ir užklijavę paštomate lipduką įdėkite voką į Omniva paštomatą.

3. Grąžinimo paslaugos kaina 2,15 eur.

Jei turite klausimų dėl DNR mėginių paėmimo ar grąžinimo tyrimui, prašau susisiekite su mumis telefonu +370 620 44744.

Kaip paimti DNR mėginį

EASYDNA LT

DNR mėginių paėmimo vadovasKai patvirtinsite savo užsakymą, DNR mėginių rinkinys bus nedelsiant išsiųstas jums su kurjerių tarnyba, jį gausite per 1- 2 darbo dienas. DNR tyrimui skirtu DNR surinkimo mėginių rinkinyje yra viskas, ko jums reikia atlikti jūsų DNR pavyzdžių surinkimą namuose. Rinkinyje rasite puikiai iliustruotą, lengvai suprantamą DNR mėginių paėmimo instrukciją.

Naudojant EasyDNA DNR testo rinkinį, surinkti DNR mėginius yra paprastas ir lengvas procesas. Mes rekomenduojame, peržiūrėti vaizdinius nurodymus pateiktus žemiau. Prašome atsiminkite, kad kiekvienam tiriamajam reikia panaudoti po 4 aplikatorius.

Jei turite klausimų dėl DNR mėginių paėmimo, prašau susisiekite su mumis telefonu +37037244917.

Screenshot 2022 10 12 at 17.12.14