Apie mus

UAB „Purepro LT“ atstovauja tarptautinę genetinių tyrimų kompaniją EasyDNA . Tai tarptautinė kompanija, kuri specializuojasi DNR tyrimų srityje jau 14 metai, Lietuvoje atstovybė dirba nuo 2013 m., biurai išsidėstę visame pasaulyje.

Susisiekime

Užnerio g.1, 47484 Kaunas, Lietuva

+370 (37) 244 917

info@easydna.lt

img

Neištikimybės DNR testas

(0)
Nuo: 249,00 

 

 

Išvalyti
Neištikimybės DNR tyrimo mėginiai

EasyDNA gali aptikti DNR iš daugelio pateiktų mėginių, įskaitant plaukų mėginius, prezervatyvus, spermos dėmes, kraujo dėmes ir daugelį kitų. EasyDNA akredituota laboratorija Endeavor DNA gali padėti jums aptikti DNR iš jūsų pateiktų mėginių, nes turi didelę patirtį dirbant su alternatyvių DNR šaltinių mėginiais,  kriminalistinių tyrimų paslaugos srityje.
Svarbu pažymėti, kad ne visi mėginiai bus priimti tyrimui. Teisingas mėginys yra iškirpta vieta iš drabužio ar apatinių, su konkrečiai nurodyta tiriamos dėmės vieta, apibrėžiant ją apskritimu markerio pagalba (svarbu neliesti dėmės vietos rankomis). Audinio skiautę reikia dėti į popierinį voką, kuris yra jums pateiktas su DNR mėginių surinkimo komplektu.
Svarbu: Jei siunčiate daugiau nei vieną audinio skiautę, kaina skaičiuojama papildomai (Papildomo spermos mėginio iš audinio (drabužio) tyrimas, aptinkant DNR), už kiekvieną papildomą alternatyvų mėginį. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamių konsultacijų apie jūsų siunčiamą mėginį, kad kuo tiksliau ir teisingiau pateiktumėte alternatyvų mėginį tyrimui.